Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok: Mi a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: Mi a legjobb pont a másik nembelinek az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Értek ezalatt akár külső tulajdonságot, belsőt, hobbit, hajszínt... Akármit, ami nektek a legnagyobb előny :)

Korotokat és nemeteket írjátok meg :)


2015. dec. 2. 19:47
 1/2 opened paradise ***** válasza:

Humor. Van olyan,aki már annyival megvesz kilóra.

Külsőre szeretem az extrém dolgokat,de nem elvárás.

21/F

2015. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. válaszolót adom teljesen.


Ha valakinek van humora már nem egy unalmas ember.

Vagy valami vérkomoly rönk.


Nálam hihetetlenül erős plussz ha olyan témát dob fel amibe érvelni kell, és olyan frappánsan fogalmaznak hogy meglepetésemben fülig pirulok.


10 ujjamon megtudom számolni életemben eddig hányszor pirultam el, szóval emlékezetesek ezek az esetek:D.


Háttt külső nem igazán mérvadó, de amióta megszerettem a volt osztálytársamat azóta mindig megbámulom a szőkéket, és a heterokrómiásokat, vagy kék szeműeket. Szép gyerek volt na:D


Vagy ha csak szimplán kedves. Már így kisugárzásilag. Mostanában elég ritkák azok az emberek akik kis pozitív érzelmeket is képesek kipakolni a tekintetükre.


18/bi g.

2020. júl. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!