Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi intimgyanta vélemények,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi intimgyanta vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a nők nem igazán szeretik,.ha egy pasi gyantáztat, de sajnos főleg nyáron el nem bírom viselni ott lent a szőrt. Ha hagyom szőrösen, hiába veszek fel boxer helyett 100% pamut fecskét, nem tudom elmondani mennyire beizzadok, amit utálok.


Borotválni szoktam, de 3 nap után már nagyon szúr főleg combtőbe.


Intim gyantán gondolkozok, de valakinek van már esetleg tapasztalata, mennyire kellemetlen és hasonlók?

Ami még kicsit visszatart, hogy mi van, ha merevedésem lesz közben? (Eddig csak női intim kozmetikusokat találtam neten.)



2018. júl. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első csík lerantasa utan hidd el minden bajod lesz csak eppen merevedésed nem.

Ha kibírod csinaltasd meg.

Sok sikert meg erőt hozzá.

Vigyel zsepit lehet sírni fogsz 🤣

2018. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyantáztattam már ott.. Mit mondjak, nem volt kellemes és simogató érzés...
2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg magadnak! Veszel a DM be hozzávalókat,utánnaolvasol hogy kell csinálni,és belevágsz!

Első alkalommal lehullanak a könnyeid az tuti! Vacakolsz vele vagy 1órát,és még a füled is gyantás lessz! Aztán egyre rutinosabb leszel,rájössz hol kell lefogni a bőrt hogy ne fájjon annyira,hol milyen irányba kell lehúzni.


Én is hasonló okokból kezdtem el a gyantázást.Irritált a pézsma,a borotva meg 2 napig tart.Az első csík teljessen rákötött,mert nem mertem lehúzni😬

Most már kb gyantamelegítés,kenés,lehúzás,

Olajozás stb 15-20perc.És valahogy már nem is olyan fájdalmas mint a legelső csík.

2018. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés jobb megoldás lenne.
2018. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most hirtelen beugrott ez:

[link] :D

De szerintem intim tájékon még fájdalmasabb lesz.

Én emlékszem, hogy amikor az első csíkot húztam le a hasamról, egy pillanatra elvesztettem az eszméletemet szerintem :D ...ja és egyébként 1 héten belül az összes szőrtüsző begyulladt és belázasodtam, ráadásul az összes pattanás viszketett mint a fene. Azt megfogadtam, hogy többet ilyet nem csinálok, inkább trimmelem.

2018. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

15-20 perc, aha. Amelyik kozmetikusnál van szintidő az 30percet ír. Nem kevesebb, akkor sem ha nem az első alkalom és nem telt el hosszú idő két gyantázás között.

jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!