Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek nektek a domináns pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek a domináns pasik?

Figyelt kérdés

sz*pásnál a asim mindig mondja mit csinálljak ( most végig kapjam be, most csak nyalogassam, most szivjam csak a végét stb ....) aztán mondja most üljek rá, forduljak meg stb.

.... multkor rámszóolt vegyem le a felsőm és nem tettem. mondja hé de azonnal gondoltam.

Nagyon beütemez mindent szexnél. de az életben is önfejű és makacs mondjuk. nehezen jutunk kompromisszumra.


2018. júl. 31. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszenek
2018. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Összekevered a dominanciát a bunkósággal. Engem elsősorban az izgat ha látom a nőmet élvezni, figyelem hogy mi a jó neki. Széles a skála a romantikus szeretkezéstől a durva baszásig, hangulattól függően.

Van hogy azt szereti ha kifeszítem az ágyra a két kezénél fogva és kegyetlenül és durván megdugom. De csak ha látom rajta hogy erre gerjed.

Úgy sose parancsolok neki hogy kényem kedvem szerint tegyen mint egy szexrobot vagy guminő.

2018. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk azt lehagytam hogy mindig figyel arra is hogy nekem is legyen orgazmusom.
2018. júl. 31. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szexelnék ilyen bunkóval. Egyből elszállna a libidóm, ahogy kinyitja a száját.
2018. júl. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dominancia hanem bunkóság.
2018. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha bejön, ha ilyen szinten irányítaná, de ha mindig ezt csinálja, az úgy elég lehangoló lenne.
2018. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!