Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tovább bírjam az orális szexet?

Figyelt kérdés

Fél éve élek szexuális életet, és a szopás nem megy abból a szempontból, hogy nem bírom élvezésig csinálni. Elzsibbad mindenem, elfáradok, az állkapcsom megfájdul.

Ma majdnem sikerült, de a nyakam begörcsölt.

Nem tudom milyen megoldás van erre, én már nagyon ki szeretném elégíteni a barátom végre :(

21/L


2018. júl. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg egyre nagyobb dolgokat a szádba venni, kezd kisebb tárgyakkal, utána egyre nagyobbakkal és az állkapcsod megfogja szokni a terhelést. Vannak úgymond arc átmozgató tornák is azokat is kipróbálhatod! Remélem segítettem!

41/N

2018. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi idő után fáradsz el? nert fél-háromnegyed óra után nekem is kezd görcsölni az állkapcsom. nehezen megy el a pasi a szopástól? esetleg menj rá arra, konkrétan mi hogyan izgatja a szopásban, hogy szereti igazán..kezezéssel vagy nélküle, a nyelvedet sokat használva, akár enyhén karcolva a fogaddal (exem megőrült tőle), erősen szívva stb...


vagy csináljátok úgy, hogy aktus közben, mikor már rendesen fel van húzva, átveszed a szádba, vagy kézzel vered és utána szopod le.


azon nem igazán tudsz változtatni, hogy mennyi idő után fáradsz bele

2018. aug. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a makkja alsó felére, és a környékére. A fitymafék és alatta egy centivel a szár, ott a legérzékenyebb. Ha a nyelved közepével ezt a részt simogatod, egy kis szívással, hogy erősebben dörzsöld, akkor hamar elélvez. A nyakad nem fog begörcsölni, ha oldalt fekve csináljátok, a fejedet a felhúzott combján nyugtatva. Vagy ülj alacsonyan, ő pedig álljon veled szembe.
2018. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Olyan faszit keress, aki fél perc alatt elmegy. Hogyha nem találnál, akkor egyet ismerek! :)
2018. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, végre, egy pasi az ajánlkozók között, akit nem kell lepontozni!
2018. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!