Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő szerintetek ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő szerintetek ha az egyetem mellett kipróbálja valaki magát egy szexchat oldalon?

Figyelt kérdés
Az egyetem mellett már kipróbáltam magamat egy kamerás szexchat oldalon egykét alkalommal ilyen lightosabb módon:)A pénz nem jön rosszul a suli mellett viszont ha komolyabban belevágnék,vagy esetleg fiúval is,úgy szerintem mégjobban megérné anyagilag ha már kipróbálok ilyesmit:)Sokan szépnek tartanak és mivel elég magas,sportos alkatú lány vagyok,így szerintem se lehet panaszom a külsőmre:)Nemrég erre a célra csináltattam magamról egy fehérneműs kép sorozatot,és érdekelne mások véleménye hogy mennyire sikerültek jól vagy kevésbé:)Lehet szépen kérni de csak aki normális annak mutatom meg a képeimet:)Jó ötlet szerintetek hogy csináltattam magamról ilyen képeket erre a webkamerás oldalra?:)Ti mit gondoltok ezekről?Más is próbált már hasonlót a fősuli,egyetem vagy munka mellett kiegészítésnek?:)Elítélendő ez vagy hogyan gondoljátok?
2018. aug. 1. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben semmi elítélendő. Mindenki azzal keresi a kenyerét, amivel szeretné. Ha te ezt élvezed csinálni, nem idegeskedsz rajta, hogy valaki felismerhet az egyetemről, akkor miért ne csinálhatnád? :) Ha nő lennék és jól néznék ki, én is biztosan kipróbálnám :D

De tényleg csak akkor csináld, ha nem parázol rajta, hogy kiderül az egyetemen, amire van azért esély, én is egyetemista vagyok és néha-néha feltévedek ilyen oldalakra nézőként :) Talán egyszer majd téged is meglátlak valahol és akkor megörülök, hogy végre egy nő, aki bemutat a sztereotípiáknak.

2018. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én is eggyet értek az első válaszadóval. Szerintem sem elítélendő. Ha gondolod elküldheted a képeket akkor tudnék részletesebb véleményt alkotni.
2018. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Van akinek sose látszik az arca.

Ha te így indulsz, hogy csak a tedted latszik, biztos így is lesz olyan aki szívesen néz!

Tiszta, biztonságos, ha megunod akkor kikapcsolód. Maradj anonim!

Így később is nyugodt maradsz.

2018. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elítélendő sokan vannak akik szeretnének dolgozni tanulás mellet, gyakorlatilag te is ezt teszed csak kicsit szokatlanabb módon. Az már a te döntésed hogy milyen szinten tartod ezt a dolgot.


Szívesen megnézném és véleményezném a képeidet ha úgy gondolod.

2018. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nrm
2018. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő szerintem. Mindenesetre megnézném a képeidet, és szívesen leírnám a véleményemet :) Amúgy nem ártana majd tisztázni magadban, hogy meddig mennél el, mi lenne az a maximum, amit még bevállalnál a kamera előtt.
2018. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs a világban semmi, ami elítéledő. Vagyis senkinek nincsen joga más felett ítélni.

Viszont vannak "kockázatok és mellékhatások" amelyekkel számolni kell.

Tudnod kell, hogy nagyon sokan éppen így kezdik el azt az utat, amelynek a végén örömlányok lesznek. Ezzel nem azt mondom, hogy te is az leszel, csak közlöm ezt, mint tényt.

De még ha így történne is, ahhoz sincsen senkinek semmi köze, vagy joga az ítéletalkotáshoz...ám érdemes tudni, hogy mivel igen jól fizető foglalkozás az, ezért nehéz abbahagyni, viszont megviseli azoknak a lelkét, és átalakítja a személyiséget...nem biztos, hogy előnyös módon.

Mielőtt ilyesmibe fogsz, legyél tisztában a helyzettel, mert nem egy fiatal lány "belecsúszott" már ezekbe a dolgokba azzal, hogy "hát nem így indult ez..."

2018. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Cicám

A DIÁKMUNKA BÜDÖS?????????



24N

2018. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szíved joga hogy mit teszel :)

Érdekelnének a képek azért 😄😏

2018. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogod megbánni, amihez nem volt merszed!
2018. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!