Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri elmenni egyetem előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmenni egyetem előtt egy rosszlányhoz, hogy mégse szüzen menjek oda? Vagyis inkább tapasztalatlanul? Esetleg valaki járt Tb-n Mindynél?

Figyelt kérdés
Hallottam dolgokat gólyatáborról meg az egyetemi bulikról. Nem kellene ezáltal kínos helyzetbe hozni magam.

2018. júl. 29. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ne.

Egyszerűen hazudd be, hogy már nem vagy szűz.

Aztán ha össze is jön valami, annyira ki lesztek ütve a piától, hogy emlékezni se fogtok rá.

2018. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
És az ilyenek mennek egyetemre.
2018. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Egyetemen összefog jönni hidd el. Ne mond meg higy sziz vagy es kesz:)
2018. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én is szűz vagyok még, egyetemet végeztem.

Ha csak azért mennél prostihoz, mert kínos lenne,de közben meg szívesen veszítenéd el egy kapcsolatban akkor szerintem ne tedd.

Biztosan találkozol olyannal, aki nem ítél el emiatt, mert igazából aki emiatt néz rád furcsán, azzal vannak gondok.

Meg persze nem is kötelező elmondanod, ha úgy adódik.



N

2018. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!