Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy orális szex előtt mikor meglátáttok a partneretek nemiszervét, elment tőle a kedvetek?

Figyelt kérdés
Itt például arra gondolok, hogy büdös volt, vagy olyanra, hogy láttatok ott furcsa dolgokat. Mit tettetek? Elmondtátok neki?

2018. aug. 1. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsa eolgokat?
2018. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy fogalmazzam meg pontosan, mondjuk ha "túrósabb" volt a kelleténél.
2018. aug. 1. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, észrevettem hogy másnak a farka még benne van, elment tőle rögtön a kedvem :D
2018. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én mikor multkor haza jöttem munkából, a feleségem nagyon nedves lucskos puncival feküdt az ágyon hason, felizgatott, gyorsan kinyaltam. Viszont előtte titokban legotóztam. Itt vki szerint az sperma lehetett, bár én erre nem gondoltam akkor.
2018. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*lefotóztam
2018. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Lehetett a méhnyaknyák. édeskés volt az íze, tehát nem savasabb mint máskor? ilyenkor kívánosak a hölgyek mert termékenyek. ez a nyák segíti a spermákat az utazásban, és védi őket a savas péhától, mivel a nyák kis időre semlegesíti azt.
2018. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Williamspear ***** válasza:
Kérdező! Ez most komoly? :o
2018. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fakamabendo válasza:
16%
Volt! Büdös volt mint a sz@r. Aztán megpróbáltam, hátha megy így is, már csak úgy muszájból, de lelankadt a szerszám. Nem is csodálom. Olyan is volt hogy egy ideje tartott a szex és kivettem, hogy pózt váltsunk, aztán azt látom, hogy a makk alatt vastagon túrós, de kajak vastagon. Na akkor abba is hagytam, lemosattam vele a túróját.
2018. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!