Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lányként orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lányként orális szex után kell fogat mosnom? Fiúk, ti is erre kéritek a párotokat?

Figyelt kérdés

Orális szexkor a barátom a számban szokott elmenni. Ezután leggtöbbször kiköpöm (neki ez nem okoz különösebb élvezetet, nem is érdekli, engem nem taszítana, de igy inkább egy zsepibe diszkréten elintézem) A barátom viszont addig nem csókol meg amig nem mosok fogat. Egy szájrapuszit se kapok, csak arcra, ez nekem rosszul esik, mert sokszor és sokáig (ameddig csak akarja) kényeztetem, és utána jól esne ha csak megcsókolna vagy kapnék egy puszit, utána mennék is fogat mosni.

Azt mondja nincs gusztusa saját magát ízlelgetni, amit megértek, de rosszul esik.

Ti hogy viszonyultok a témához fiúk?


23/N



2018. júl. 30. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Sose kuldtem még el párom fogat mosni emiatt
2018. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk nem volt még ilyen soha. Ennyire nem undorodik azért magától.

21N

2018. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ahhoz van gusztusa, hogy a szádba ürítsen, de undorodik tőled, amíg a szádban van a cucc?

Ne tedd meg neki többször és kész.

2018. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Én megértem.

Igazàból ez nem korrekt,tudom,de nekem is "elvàràs"

2018. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Magamtól undorodjak? Azt azért nem. :)

Más után már más a helyzet, de h egészséges a harmadik, akkor is megcsókolnám simán a nőt! :)

2018. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
nekem a barátnőm ilyen, h ha az arcomra ül és tiszta puncinedv lesz az arcom, szám, utána nem hajlandó smárolni, amíg meg nem mosakszom és fogat is mosok.
2018. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Hat elég fura a párod...
2018. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 October15 ***** válasza:
85%

Ilyen helyzetbe az opció, hogy nem csókolod meg a lányt/nőt? :D Az emberiség tényleg reménytelen. XD


26F

2018. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Aha, hát ez szerintem full megalázó, de te tudod... mondjuk elintézném annyival, hogy akkor nem mehet el a számba :D
2018. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez sosem probléma.


Mindegyőnk ad puszit/csókot a másiknak "ezek" után is.

2018. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!