Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem kell a változatosság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell a változatosság a szex és nők terén. Mit csináljak ha emiatt nem tudok leragadni egy kapcsolatban sem?

Figyelt kérdés

Ha vannak NAGYON KOMOLY érzelmek részemről, előbb vagy utóbb akkor is félrelépnék (ha nem szakítanék ilyenkor)...

Ráadásul van, hogy egész büszke vagyok az ízlésemre, mert nem tucat, tényleg szép lányokkal lépnék félre, azok után vágyakozom, de olykor a teljesen tucat, szilikonos pláza cicákra állok rá, s a fentiek mellett ez még külön zavar...


Mit kéne tennem?


2018. aug. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ne légy kapcsolatba, mert úgyis csak megbántanál egy embert aki szeret téged, te meg nem bírnád ki, hogy ne csald meg..

Majd keress akkor kapcsolatot, hogyha letudsz ragadni egy embernél.

2018. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Egy átlag életerős férfi mindig vágyik szexben változatosságra, akkor is ha párjával/feleségével teljesen elégedett. Aki rutinosabb az nem használ ki minden adandó alkalmat, csak azokat, ahol nincs jelentős valószínűség lebukásra. És nem dicsekszik haverjainak sem...
2018. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Mit csinálj?

Ne legyen Párkapcsolatod

Csak Szexkapcsolat!!!

Feleslegesen ne szédíts ideig-óráig egy Nőt se!!!

24N

2018. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy életerős férfi az felsétál lépcsőn másodmagával egy 400kg-s kazánnal a lépcsőn. Egy életerős férfi simán el van a 40 fokban, akárcsak a -20-ban. Egy életerős férfi 20 órán keresztül tud folyamatosan hajtani. Egy életerős férfi nem szokott beteg lenni. Természetesen jó érrendszere miatt rendes erekciója van és nyilván több menetre képes, de nem ez nem jelenti azt, hogy másra kéne vágynia. Az életerősségnek semmi köze a bigámiás vágyakhoz.
2018. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Soha nem csaltam meg senkit, nem szédítettem senkit!

Amikor érzem, hogy ez jönne, akkor szakítok...

Viszont vágyom a szerelemre is, meg a kapcsolatra, a közös jövőre valakivel.

És tényleg voltam már szerelmes, de ez sem adott elég erőt, hogy ne vágyakozzak más nők után egy idő után.

Hát a későbbiekben ez az egész miért változna?

Az egész egy szörnyű körforgás, már ismerem...

2018. aug. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!