Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akiken vannak izmok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiken vannak izmok ti szeretitek lefogni a szexpartnereteket és jó keményen megcsinálni?

Figyelt kérdés
Avagy inkább a romantikus szexet szeretitek.

2018. aug. 1. 19:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok de nekem is ez tetszik akkor ez normális.Másképp nem is élvezem a szexet nem szeretek dominálni.
2018. aug. 1. 20:25
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Nőként válaszolok, én is nagyon élvezem.
2018. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb a hajhuzas és közben hátulról kutyapózban keményen.


N

2018. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Így van. Ha neked is ez tetszik, hogy izomkany megrak akkor nyilván ez a normális. Ha másképp lenne már domina lennél. Lol.
2018. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Van rajtam izom bőven, de e mellett is sokkal erősebb vagyok, mint amilyennek kinézek. Én imádom lefogni a partnerem és keményen megcsinálni, valahogy igazán férfinak érzem magam, ha megadhatom neki ezt és nem kell vele csak finomkodva bánnom.


De a legjobb, amikor a kettő gyors egymás utánba váltja egymást, azaz a finom cirógatás és a kemény szex egyvelege gyors átmenetekkel. Pszichésen szerintem ez a legstimulálóbb :)


Hozzáteszem, az ezt kedvelő nők nem csak azt szeretik, ha a férfi fizikailag erős, hanem ha fejben, mentálisan is az. Nem mindig kell kigyúrt izomzat, a csendes oroszlán effektus is tud vonzó lenni, a lényeg hogy azt érezze a másikon, hogy erősebb nála, támaszkodhat rá. Ez az ami beindítja a nedvesedést és felizgulást, de ez nem csak fizikai erőben nyilvánulhat meg.


30/F

2018. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyet tudok erteni nőként az utolsóval.

Borzasztó vonzó meg stimuláló ha valaki az egyéniségét is beleviszi a szexbe ilyen téren az meg egy plusz, ha valaki annyira erős hogy simán lefogja a partnerét.

2018. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Van olyan egyáltalán, hogy egy férfi ne tudja simán lefogni a csajt?
2018. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Egy vékony nőt még egy álltalános iskolás is simán lefogna. Én mikor ilyet játszunk a partneremmel, kis lefogós megszorongatós, összehajtógatós, van mikor látom rajta, h próbálna ellenálni, nehogy már olyan könnyen fölékerekedjek, de ebből én semmit nem érzek. Erölködés néklül, olyan pózba forgatom, amilyenbe csak szeretném. Persze sokszor játszom azt is, h hagyom kicsit, h azt érezze, azért ő is erős, de a végén csak elkap a hév, és jobban rászorítok, lefogom, leszorítom, esetleg a háta mögé csavarom a vékonyka csuklóját és frenetikusan vad, csattogós szeretkezés a vége..:))) Imádom ezt!! :)
2018. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szeretem lefogni és keményen megrakni.
2018. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!