Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok az alacsony és/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az alacsony és/vagy sovány pasik - akik vonzó lánnyal vannak kapcsolatban - valószínűleg nagy pénisszel rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Az egyik elsődleges szűrő szempont a nők szemében az a férfi magassága vagy az alkata. Ezért van az, hogy rengeteg alacsony és/vagy sovány pasit lehet látni egyedül társ nélkül. Ugyanakkor szoktam látni kis mélynövésű srácokat kifejezetten vonzó, szép lányokkal és nem tudom mit esznek bennük. Azon morfondíroztam, hogy tuti nagy szerszámuk van, ilyen +18 centi és azzal csavarták maguk köré a csajt, hiszen mindannyian tudjuk, hogy a farok nem látszik a nadrág alatt így a látható tulajdonságokkal (magasság, arc, alkat) hadilábon álló pasiknak nehezebb a társkeresés, de amint sikerül "prezentálni" a nadrágban rejlő extra tulajdonságot (nagy pénisz) onnantól nyert ügye van egy pasinak. Az én szerencsétlenségemre nemcsak alacsony, sovány, de kis farkam is van. Természetesen sosem volt barátnőm.

2018. aug. 1. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs összefüggés ezek a dolgok közt, legalábbis az én tapasztalataim szerint.
2018. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

A nők - "tisztelet" a kivételnek - továbbra sem a farokméretre buknak. A külső befolyásoló lehet, de egy lányt sokkal könnyebb megfogni a személyiségeddel. Ha negatív vagy, akkor sosem lesz senkid, vagy csak nagy szerencsével


Hidd el, ezen az úton én is végigmentem már, és utólag rá kellett jönnöm, hogy kár volt ilyen hülyeségeken stresszelni!

2018. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Neked azért nincs barátnőd és nem is lesz sosem, mert egy idióta vagy.


A nők nem a nagy farokra buknak. Nem szeretjük ha fájdalmat okoznak vele, jobb a kisebb. És attól még hogy valakinek kis vagy nagy farka van, még lehet szar az ágyban, mert mondjuk nem tud jól nyalni, vagy eszébe se jut az előjáték, vagy 1 mp alatt elsül és utána leszarja a barátnőjét...


Talán ezeknek az alacsony vékony fiúknak azért van barátnőjük mert van valami belső értékük. Ezt a kifejezést hallottad már valaha? Hogy "belső érték"?


Biztos kedvesek, figyelmesek, intelligensek, magabiztosak vagy bármi amivel elnyerheti kedvese szívét. Nem mindenki olyan felszínes tuskó mint te.

2018. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Párom is alacson

Nincs nagy pötse

Állítolag szép vagyok,vonzó csinős nő vagyok

Gyakorlatilag meg nem adok mások véleményére


24N

2018. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 he84 ***** válasza:
78%
A legtöbb nőnek nem a pénisz mérete számít, hanem az adott férfi személyisége leginkább. Inkább az átlagos és a kicsi péniszt szereti a legtöbb nő, a nagy péniszekkel nem csak elsőre fájdalmas a szex, de később is rendszeresen. Az oké, hogy talán egyes nőknek mutatós kívülről egy nagy pénisz, tetszik nekik a design-ja, ám éles helyzetben szexnél már nem annyira jó. Na meg a nőknek is különböző méretű a hüvely, tehát nem mindegyikbe passzol mindenféle méretű pénisz gond nélkül. Az számít, hogy hogyan tudsz bánni a péniszeddel és a nővel, nem a pénisz mérete!
2018. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Élő példa vagyok rá, hogy az életről, a nőkről alkotott véleményed teljes ostobaság. 164 centi vagyok, egyáltalán nem vagyok jóképű, és a farkam arányos velem. Mégis voltak sikereim a nőknél, olykor megmagyarázhatatlan módon, kifejezetten csinos, kivánatos, és szinte mindig nálam magasabb nőkkel voltam, hosszú évekig.

Pontosan tudom, mi a titka. Amikor megtetszik egy nő, annak hangot is adok megmondom neki, elmondom, hogy mi tetszik rajta, és nem szégyellem dicsérni. Nem esik nehezemre, mert az igazat mondom, ahogyan érzem. Azután szórakoztatom, mindenféléről beszélgetek vele, érdeklődöm minden dolga iránt, és megint csak könnyedén tehetem, mert valóban érdekel. Ha magamról beszélek, őszinte vagyok, különösen az érzelmeimmel kapcsolatban. Amikor lehet, elhívom mindenféle programokra, mert sok minden vonz: film, színház, zene, művészetek, kirándulás, állatok, stb, és megmutatok mindent, ami nekem tetszik. Meg fogsz lepődni: értékelik!

Amikor alkalom adódik, meg is csókolom, és ha lehet, szorosabb kapcsolatot is létesítek, és mindig arra törekszem, hogy gyöngéd legyek, de érzéki. Igyekszem, hogy ne legyek önző, és ez kifizetődik.

Hát így. Volt már, hogy éreztem, hogy jobb lenne, ha nagyobb lenne a farkam, de sohasem fordult elő, hogy egy rossz szót is kaptam volna, sőt, akinál ez a méret-komplexus elfogott, húsz év múlva a FB-on azt írta: most talán több időd lesz a régi barátaidra.

Ezeket a nőket szerettem, és ők is engem, amit én mindig hitetlenkedve, de elfogadtam.

Azt mondod, dicsekszem? Lehet, de inkább segíteni akarok neked, hogy kilábalj a depressziódból.

A nők az érdekes, szórakoztató, lelkiekben gazdag pasik iránt mutatnak érdeklődést, és ha beválik, meg is tartják őket.

2018. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze, ismerkedéskor nyilván odamegy az alacsony, vékony srác a csajhoz, kicsapja neki a farkát, a lány pedig a mustra alapján eldönti, hogy összejön-e vele. Hogy lehet ilyen ostoba kérdést feltenni....? :D Ha egy hangyányit gondolkodnál, rájönnél, hogy abszurd az egész feltevésed.

26N

2018. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
A triviálist kihagyták. Legyen kitömve a gatyád pénzzel, nem lesz gondod.
2018. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

A 8-as válaszoló ismét egy olyan analfabéta mint a kérdező.

Való igaz hogy számít a pénz, hiszen ebben a világban, ebben az országban kinek nem? Nem akar senki se éhezni...

De ez nem azt jelenti hogy a nők elvárják hogy tartsd el őket.

Hanem azt, hogy egyenlő felek legyetek, hogy ne hisztizz azon ha a szülinapján meg "kell" hívnod vacsorázni, meg ilyesmik...

Ma már a legtöbb nő jobban szeret felesben fizetni, nem véletlenül...

2018. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjátok őket,ő meg a 8-as is fogyatékosok :D Nem tudom melyik világban élnek,de viccesek az biztos :D Jót nevetek az ilyen gyökereken! :D
2018. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!