Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a férfiak tesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a férfiak tesznek szex ajánlatott pénzért a nőknek?

Figyelt kérdés
egy nő miért nem tesz ilyet?
2018. aug. 2. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert a férfiak hülyébbek?
2018. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert a nők ingyen is kaphatnak szexet.
2018. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert a pénztől nem áll fel a farok. Igaz, attól a punci se nedvesedik (akadnak azért kivételek), de az könnyebben orvosolható, mint az erekció hiánya.
2018. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfiak általában jobban igénylik a szexet, és nem szükséges hozzá érzelem, hogy élvezzék. A legtöbb nőnek fontos az érzelmi kötődés és annyira nem keseredik el, ha magának kell megoldania. Az evolúció miatt alakult így ki: a férfinak az a fontos, hogy minél több nőt megtermékenyítsen a nőnek pedig az, hogy megbízható partnert találjon, aki segít gondoskodni az utódokról. Ma már nem ez a cél, de a szexuális igényeink megmaradtak.
2018. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Én egyszer nagyon beleestem egy férfiba.

Ajánlottam neki még pénzt is szexért, és nem azért mert épp nem kaphatnék bármikor szexet..hanem mert nekem ez a pasi kellet.

Végül a pasit megkaptam ingyen.

Nem fogadott el pénzt. 😊

2018. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nő létemre már elgondolkoztam ezen. Szorongok, ha szóba kell állni emberekkel, meg aztán egy csomo hulye irigy nő, akiknek szinten az en kiszemeltem kene bantanak, bunkoskodnak, kibeszelnek neki stb. Szal én lassan már tényleg megteszek szerintem vkinek egy efféle ajánlatot...

17/L

2018. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 15:26


Ez lehetetlen hogy 1 nő ennyire el legyen keseredve.

2018. aug. 2. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az elsővel, azért mert a nők nem olyan hülyék mint a pasik.
2018. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert ez a kis pattanásos pöts nem lány, azért!
2018. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanúgy tesznek. Velem is fordult már elő párszor, hogy tök random nő (főleg idősebb, 35+) odajött és megkérdezte X ezerért megdugnám-e, stb.
2018. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!