Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a férfiak tesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a férfiak tesznek szex ajánlatott pénzért a nőknek?

Figyelt kérdés
egy nő miért nem tesz ilyet?
2018. aug. 2. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Utolso te mennyi idos ferfi vagy?

Ennyire jol nezel ki? :)

2018. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Tesznek, de ritkábban, hiszen a nők ingyen is kaphatnak szexet. Méga csúnyák is, egészen addig amíg nem ápolatlanok.


Általában akkor tesznek ajánlatott ha egy konkrét személyt, vagy arra emlékeztető pasit szemeltek ki, izgultak rá...


Amúgy miért is lennének ezért a pasik hülyébbek? Tudjátok hány diplomás férfi fizetett már szexért?

Viszont a nők között több a prosti, kik általában nem valami tanultak.

De ezért én nem mondom, hogy a nők en block hülyébbek.

2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Mert a férfinak általában nehezebb nőt szerezni, mint nőnek férfit.

A nő hosszabb ideig megvan szex nélkül.

A nőnek általában az érzelem fontosabb a testi kielégülésnél.

2018. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Általában idősebb korosztály fizet a fiatalabbnak a szexért. Ha nő, ha pasi. Amikor 25-30 voltam, nem egy idősebb (felső vezető) nő akart mindenféle ajándékokkal elhalmozni (és nem az anyai ösztön munkálkodott bennük). Egyikük az asszisztensét azért rúgta ki, mert az lefeküdt velem, miközben ugye a főnökasszony próbált épp becserkészni engem. Mind 50 körüli nők voltak.
2018. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a nők is tesznek ilyen ajánlatot. Annyira, hogy vannak kifejezetten férfi prostituáltak is, akik csak nőkkel csinálják.
2018. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én vallalnam ha velem viszonylag egykorú, szimpatikus és még fizetnek is érte

L

2018. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!