Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerettek zenét kapcsolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek zenét kapcsolni szex közben? S ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán szerettek milyen stílust, miért? Jobb vagy rosszabb így csinálni?

2018. aug. 2. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintünk az sokkal erotikusabb ha normálisan halljuk egymást, és ezáltal könnyeben oda is tudunk figyelni. Szóval ritkán van zene :)
2018. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Párommal mi imádunk zenét hallgatni közben és elég változatos szokott lenni a felhozatal, leginkább a pillanatnyi hangulattól függ. Legtöbbször rockot vagy metált szoktunk (mindketten imádjuk a műfajt), pl AC-DC, Metallica, Led Zeppelin, Korn és még lehetne sorolni elég hosszan, de elő szokott fordulni valamilyen instrumentális keleties chill out zene is. Borzasztóan fel tudja dobni az egész szexet, ha az aktuális hangulathoz illő zene szól. :)
2018. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, Despacito-t.
2018. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2018. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én aztán igazi zeneőrült vagyok, de szex közben a zene szerintem zavaró.

2-est meg nehezen hiszem el. Hard-rock, heavy-metal, new-metal, hogy fér meg együtt, pláne a szexhez? És még nem is feltételeztem kicsapongásokat, hogy ne legyen még kaotikusabb. Gondolok itt a Zeppelin féle reggie, blues, country, jazz, pop-rock vonulatra. Ez nekem kicsit erőltetettnek hangzik.

2018. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Drum and bass. Egy jofele 175 bpm-es ritmusra lehet igazan jo csattogosat bni. De masszazshoz es romantikus egyuttlethez jazz, soul, chillstep passzol. Dj vagyok, nehezen birom zene nelkul :)
2018. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyszer véletlenül bekapcsolva maradt a Youtube.

Bruti és a kültagok: Vakond a napon.

"Kiviszlek a reptérre, elengedlek, ozt' ott túrjál, te kis takony!"

2018. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, death metált.
2018. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös,

Ne hidd el, ha nem akarod, szíved joga. Ez csak az én véleményem. Amúgy nem korlátozom be magamat egyetlen zenei irányzat alá sem, hanem inkább élvezem a jó zenét, így férnek meg egymás mellett a fent említett műfajok illetve bandák / előadók. Simán meghallgatok egy Manson albumot, ha úgy tartja kedvem, és van, hogy utána 10 perccel pl. swinget, reggaet, jazzt vagy valamilyen klasszikust kapcsolok. Nincs ebben semmi különös, csak nem korlátolt a zenei ízlésem, mint neked, ahogyan az írásodból látom. A műfaj nem érdekel, csak az, hogy az adott zene tetszik-e avagy sem.

Az meg, hogy szex közben ezeket hallgatjuk, a saját ízlésünk. :)

2018. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!