Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat h kicsit durvábban szexeljen velem?

Figyelt kérdés
Nem mindig vágyom a lassú romantikára. Néha szeretném h kicsit gyorsabb és durvább legyen. De akárhányszor felhozom neki azt mondja h ő nem tud durva lenni és ezt fogadjam el. Holott nem azt kértem tőle h szado mazo szexben részesítsen csak ne mindif elnyújtott lassú szexben legyen részünk mert így unalmas.

2018. aug. 2. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lökd a hátára és lovagolt meg, ahogy neked tetszik
2018. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Beszélj vele erről h te nagyon szeretnéd meg stb
2018. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt már hiába mondom neki mert makacs mint egy öszvér és nem akarja. Kompromisszumra is hajlandó lennék vele pedig h ő is kiprobáljon olyan dolgot amit eddig nem csináltunk
2018. aug. 2. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötözd ki.
2018. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rugalmatlan, tényleg nagyon hamar unalmas lesz. Ha a szép szóra nem hallgat, próbáld szex közben. Lovagold meg durvábban, kutyában lökd hátra magad, stb. Ha látja hogy élvezed ezeket, talán szívesebben csinálja. Esetleg finoman harapd meg a nyakát, vagy karmold végig a hátát (elsőre ne erősen, hátha nem szereti). Ha kicsit durvább vagy vele, talán visszakapod. Ha így sem megy, kipróbálhattok valamilyen szerepjátékot amiben ő a domináns fél. Az is jó ötlet, hogy az ő vágyait teljesíted cserébe, bár ha azért nem megy neki, mert félt téged, akkor nem ez fog segíteni. Ha végképp nem hajlandó, ne húzzátok egymás idejét, mert ha ennyit sem képes egyszer kipróbálni, nagyon egyhangú lesz. N.
2018. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mondtad neki? Ha ennyire nem vevő rá, akkor ezt ne nyugodt pillanatokban beszéld át vele. Én szex közen utasítanám, hogy pl. "Nagyon jó, fokozd a tempót! "Dugj meg erősebben!" "Csapj a seggemre" "Markold meg a mellem!" Stb. Stb.

Ha felfokozott állapotban sem reagál rá jól, akkor felejtős, hogy bármikor is lesz vele durr-bele szex.

2018. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég fura!

Ha ennyire makacs szex közben ķözöld vele ha nem csinálja úgy ahogy szeretnéd akkor majd más fogja!

2018. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor lovogolod, mondd neki, hogy lefeküdtél a haverjával.
2018. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló szituációban vagyok.

Szoktam kérni tőle, hogy harapjon a nyakamba. Nem csinálja, sőt, visszakérdez, hogy minek?!

Viszont, ha én beleharapok a nyakába, akkor visszaharap.

Arra már rátudtam venni, hogy kicsit húzza a hajam, vagy erősebben nyúljon hozzám.

De ő sem akar durván szexelni. Van, hogy lovaglópózban lefogom mindkét kezét és begyorsítok. Látom rajta, hogy élvezi és tetszik neki, de ő mégis a romantikus szexet kedveli.

Két alkalommal volt eléggé durva szex közben. 9 órát utaztunk autóval. Én vezettem végig, ő közben fogdosott, próbált felizgatni, hogy félreálljak.

Mikor hazaértünk hajnalban, egymás után 3x estünk egymásnak, olyannyira, hogy délután 2kor nem tudtam bemenni dolgozni sem.

A másik alkalommal, nem szexeltünk 3 hétig és nem is nagyon találkoztunk. Végül mikor egymásra tudtunk koncentrálni, nem volt kéznél gumi. Bepattantunk az autóba, benzinkút, végül félreálltam egy kieső helyen. Olyan szinten bepárásodott az autó, hogy még ott álltunk 10 percig, mire eltudtam indulni. :D

Szép lassan rálehet őket venni. :)

22/N

2018. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg miért mindig az olyan csajokat találom meg, akik meg ezt kevésbé szeretik. Pedig én szeretem döngetni a csajt, volt már egyszer, hogy az ágy is összetört. De tudok finom is lenni, ha a lány szeretné.

Nem is értem ezeket a férfiakat, akik nem szeretik a durvább szexet, akkorákat lehet élvezni.

2018. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!