Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lányhoz készülök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lányhoz készülök menni. (? )

Figyelt kérdés

Kinéztem a lányt. Ha felhívom akkor hogy beszéljek vele. Ha majd találkozunk, akkor hogy viselkedjek? Elkezdjem vetkőztetni? Vagy hogy kell ezt csinálni?

30 perc kb mennyibe kerül?

Köszi előre is a segítséget:)


2018. aug. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

30 perc kb 10 ezer Ft

Ő tudja a dolgát szóval nem kell semmit csinalnod....

2018. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted miért fizetős okoska?
2018. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

2: teged se az eszedert tartanak, az biztos.


Kerdezo:/kinezed/felhivod/elmondod mit szeretnel/mennyi idoben/o megmondja ennek az arat/ha neked ok, akkor megbeszelitek, hogy mikor, hol.

Altalaban minimum egy oraval elotte hivd, de inkabb harom.


Eloszor utcat mond, s ha ott vagy akkor mond hazszamot, kapucsengot stb. Ne menj korabban, csak percekkel max. Ne kess, max perceket.

Ott leszel: fizetaz, zuhanyzol, szajaba elvezel, hazaindulsz. S mindezt ugy ahogy te akarod. Megkered ra es o ugy fogja csinalni. Ha te akarod lehuzni a bugyijat akkor te fogod. Ha nem akkor majd megteszi a csaj. Esatobbi..


Sok sikert

2018. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Mekkora szakértő vagy, te vagy a strici?

2018. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elsősorban nem ajánlom, mert ugyan kicsi az esély, de elkaphatsz bármit...

Ahogy egy alkalmi szex alatt is, egy diszkóban.

Ha nem szeretsz veszélyesen élni, akkor csak kapcsolatban szexelj.

Én eddig nyolcszor voltam prostinál, első alkalomkor ez volt az egyetlen kapcsolatom a nőinemmel, hiszen akkor azért mentem mert túlkoros szűz voltam.

Orál gumi nélkül volt, szex gumival.

Mégis elkaptam valamit, amiből elég sokáig tartott kigyógyúlni. (Későbbiekben soha nem kaptam el semmit)

De én szerencsés voltam mert nem gógyíthatatlan betegséget kaptam el...

De van egy ismerősöm aki HIV-es lett, pedig Ő csak egyszer volt csajnál és Ő is lakásosnál...

Úgy kapta el orális szex által (mivel csak az volt), hogy a csaj előtte fogat mosott, a srác meg szörtelenített, s így mindkettőn volt mikrosérülés.

(Szóval ilyesmi is megeshet)


Ha mégis mennél valakihez, akkor én azt ajánlom, hogy akármennyire is bátortalan vagy, a legszebb, legigényesebb híretőhöz menj, aki nem extrém bevállalós.

Én elsőre az önbizalomhiány miatt egy kicsit kövér, nagyon bevállalós lakásoshoz mentem, mert azt gondoltam hogy Ő biztosan nem küld el és nem foglakozik a külsőmmel (a szép igényes nők sem foglalkoznak ezzel, csak az ápoltságoddal és pénzeddel. Mostmár tudom).

Szóval...

Ha szörtelenítesz, azt legalább 12 órával előtte tedd.

Ha csókot is akarsz (inkább ne, de ha mégis akkor) NE moss fogat előtte 2 napig és ne egyél semmi olyat ami megsértheti a szádat...

Napi 4* használj listerin szájvizet

Aztán.

Felhívod a nőt, ott felületesen átbeszélitek a dolgokat, ha szűz vagy, akkor ezt kiemeled.

Elmondja, hogy mennyibe krerül, én az egy órát javaslom….

Az általában maximum 20 ezer.

De inkább 15-16 szokott lenni. De olyan is volt, hogy csak 12 volt.

De telefonban megmondja.

Majd.

Ha oda értél felhívod, Ő elmondja a kapu kódot.

Felmész, köszöntök, stb.

Talán ez a rész a legkínosabb, legnehezebb. (Legalábbis nekem)

FIZETSZ!

Ha nem kéri, Te akkor is előre fizess, ez nagyon fontos!

Majd elküld zuhanyozni...

Kijössz törölközőbe csavarva, először orált kérj (olyan hírdetőt válassz akinek nem baj, ha szájba lövöd, mert hamar elsűlhetsz), majd lovaglást. Majd esetleg kipróbálhatod a kutyát. De elsőre minnél passzívabb legyél.

Szerintem Te semmiképpen se nyalj! Bár csábitó, ha a fentebb lévő feltételeket betartod, akkor nem igazán kaphatsz el semmi gyógyíthatatlant, még akkor sem ha esetleg gumi nélkül szopatsz (a hirdetők is ezt preferálják általában)...

A nyalás viszont kifejezetten veszélyes.

Szóval szerintem szükséged lesz az egy teljes órára, lehet hogy nem fog elsőre felállni, vagy túl hamar elsűlsz. (Olyan hirdetőt vàlassz aki korlátlan, de legalább 2 aktust vállal az órában)

Lehetőleg olyan hirdetőhöz menj aki nem rejti az értékeléseket...

De azért akad jó, megbizható olyanból is aki rejti.


Ha gondolod írj rám priviben és ajánlok néhányat.

2018. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!