Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy kéritek meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy kéritek meg az új barátnőtöket arra, hogy vele le a pólóját és a melltartóját, s mutassa meg meztelenül a melleit?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohmm szerintem erre nme kell megkerni, egy ido utan ugyis lekerul az magatol :D
2018. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de egy félve elrebegett ilyen kérdés rettenetesen zavarbaejtő és illúzió romboló a lánynak. Inkább csókolózz vele hosszan, egyre vadabbul, aztán kezdd a póló alatt simogatni. Ha már bízik benned eléggé, lassan kezdjétek el egymást vetkőztetni. Figyelj a jelzéseire, és ne nyomulj túlzottan. Ha megáll, vagy eltolja a kezed, inkább várj még! Jó, ha előre megtanulod kicsatolni a melltartóját, mert elég vicces tud lenni ha várja hogy vetkőztesd, és bénázol. Ha figyelmes vagy és türelmes, nem lesz szükség ilyen kérdésekre. L.
2018. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérem meg rá, hanem leszedem róla, mikor már csucsogósra izgulta magát :D
2018. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy mindent meg kell beszélni, de ezt pont nem, ezt csak csinálni kell, aztán ha korainak tartja akkor úgyis szól hogy várjatok még.
2018. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szánkal például.
2018. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kene megkérni?

Le kell venni neki és kész

2018. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Vagy leveszed és ép marad a ruhád, vagy most letépek rólad mindent! Őrjítően szexi vagy!


Nekem ez bejött. De ezt ne az utcán, csúcsforgalomban mondd. És nem árt, ha előtte felfokozott állapotban van ő is, pl. csókolóztok, benyúlsz a bugyijába stb. Ahogy az előttem lévők is írták.

2018. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy én veszem le róla vagy ő magáról. Miért kéne kérni bármire bárkit?
2018. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!