Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akkor is puszilgatjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akkor is puszilgatjátok a makkot, ha amúgy nem tetszik, vagy csak akkor, ha kifejezetten tetszik a mérete és a formája is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha tetszik nekik akkor. Ez van .
2018. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te lány vagy? Megszólítva érezted magad?
2018. aug. 2. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Mi lányok úgy vagyunk összerakva, hogy elsősorban párt keresünk, és az érzelmeink kimutatására használjuk a szexet. Tehát normál esetben szeretjük a férfit, akivel lefekszünk. Akit meg szeretünk, azt szépnek látjuk.

Persze vannak még a fűvel-fával kefélő ribik is, de az ő nevükben majd más nyilatkozik, tőlem nagyon távol állnak.

2018. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Én eddig nem sok pasival voltam, 3al, de szerencsém volt, mert mindet szépnek mondhatom, egy pedig kifejezetten szép volt, kívánatos.Olyat még képen sem láttam se előtte se azóta.

Mindet puszilgattam, csak úgy is, ha nem volt amúgy semmi "akció" akkor is.

2018. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a makk a legszebb a péniszen, és a legizgatóbb része is egyben, így én szeretem puszilgatni stb... :)
2018. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok lány, és megszólítva éreztem magam a hülye kérdéssel.

Akkor is puszikázzák a makkoshotykát ha nem tetszik nekik. Nem ezen múlik Jani.

2018. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
spricc, ha okos kérdéseket szeretnél, akkor rossz kategóriában "rontod a levegőt" :)
2018. aug. 3. 00:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Spricc mindenhol ott van, ő itt el
2018. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő egy digitális entitás, mint ahogy a Black Mirrorban láthattuk több részen át.
2018. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!