Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is van, akit ez vonz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van, akit ez vonz? Gáz ha nagyon izgat az anális szex, sőt kifejezetten tetszik, ha egy kicsit fájdalmas?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Eggyáltalán nem gáz...

Én is popsiba szeretem:)

2016. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
nekem elég vastag, így amikor csináltuk, nem csak az élvezettől nyögött a csaj, hatalmasat élveztem tőle
2016. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy páran kicsit félreértették, nem párt keresek a megvalósításhoz, inkább nők véleménye érdekel a témával kapcsolatosan. Köszi.
2016. nov. 8. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Geni86 dönts már el hogy szűz srác vagy e vagy sem... Egyik pillanatban még sajnáltatod magad hogy nem jössz be egyetlen lánnyal se és ajánlatot teszel privát üzenetben hogy " kivérnéd e egy olyan pasinak aki nem néz ki túl jól de vastag neki " és akár még Fizetnél a kézimunkáért! Másik pillanatban meg itt vered magad hogy te milyen Isten császár vagy az ágyban és milyen jól tudod tolni Análba a csajokat és mekkorákat élveznek a vastag farkadtól!!! Komolyan mondom szánalmas vagy!!!!
2016. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!