Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen szexuális élményeitek voltak nyilvános helyeken / szabad ég alatt?

Figyelt kérdés

Ti kezdeményeztétek, vagy a párotok?


Izgat titeket a helyzet, vagy csak belementek és kész?



2018. aug. 3. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barátommal szexeltünk a Balatonon az öltözőfülkébe. Akkor 16 évesek voltunk.
2018. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

volt amikor én de volt amikor a párom


kempingezés közben de volt már szex túrázás közben is

2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg volt. Fél nap lenne leírni 20/L
2018. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Strand öltöző, nyaralónál este stég, terasz asztal, dunapart,kinti medence , park , ejszaka buszon

én szeretem az olyan helyeket ahol megláthatnak de mindig tisztában vagyok veld persze hogy nem fognak de azért izgi általában én vagyok akit elkap a hév más helyeken :)

24 L

2018. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tóban fényes nappal, kutyafuttatón, autó tanpályán, egy épület eldugott lépcsőjén, mezőn/erdőben kocsiban/kocsi elején. Több nem jut eszembe. Egyáltalán nem izgat az hogy a szabadban vagyok, inkább félek hogy lebukunk.
2018. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár...kocsiban, strandon, erdő mellett, teraszon. :) 22/L
2018. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy nyári hajnalon egyszer szexeltünk az akkori barátommal buliból hazafele menet a Városligetben, de számomra kicsit frusztráló volt, többet nem csinálnám
2018. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor csináltam! Izgi volt, mindketten be voltunk indulva mindig. Volt nappal ligetben bedőlve fát ölelve, szoknya a háton, tanga félre... aztán sötét parkba este egy padon. Ő ült, nadrágja kigombolva, én szoknyát lebbentettem, tanga félre, és beleültem. A szoknya takart. Izgi volt. Volt még egy pár alkalom.
2018. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Izgat.

Kocsi,terasz, strand -- a vízben :D, buszon,elhagyatott házban, erkélyen (külföld) akkor láttak mások is de nem zavart,Út mellett ilyen fás-bokros rész mögött akkor is lebuktunk :D , kukoricás mellett, buszon este, vonaton is volt már, jónéhány öltözőben/mosdóban öltözőnél elsősorban nem a strand öltözőre gondolok, régi / elhagyatott vasútállomás,kórház, állatkert.

2018. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

minkettönket izgat. Vagyis én kapcsolatunk elején mondtam a barátomnak,hogy nekem ez bejövös. Kipróbáltuk,rákapott ő is:)

Viszont mi elég sok helyen csináltuk, jelenleg ezek jutnak az eszembe: galéria, ffi wc.próbafülke, pad,erdő, sétáló utca, lift, lépcsőház,ovoda iskola udvar, Balaton - Balaton part stb

2018. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!