Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is hormonálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hormonálisan kéne kezelni azokat a férfiakat, akik arra izgulnak, hogy a nőnek nem jó?

Figyelt kérdés

Persze a nőket is, csak elég kevés van belőlük szerencsére.

Ez a mentalitás ahhoz vezet, hogyha lesz párjuk, akkor csak zsarolással fogják manipulálni a nőt, ergó nemi erőszak.


2018. aug. 3. 17:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Voltam ilyennel együtt, folyamat olyan dolgokat erőltetett amit nem akartam, többször erőszakos is volt.. szerencsére ott tudtam hagyni

42/N

2018. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Mi van ?


A nőnek nem jó, de nemi erőszak lesz a vége ? Te érted amit írtál ?


Kasztrálni szokás a nemi erőszak tevőket.

2018. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom de én az olyan embereket is kiírtanám akik ilyen értelmetlen hülyeségeket kérdeznek
2018. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Hogy is volt a Predators-ban? Valahogy így; -Persze tudom, délután 3 ilyenkor nincs is jobb mint megerőszakolni valakit. -Jaaahhh :D:D:D:D:D:D:D:D
2018. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

# 2

Te nem érted.

Most olvastam, hogy valaki azért szereti az anált, mert tudja, hogy a nők nem szeretik és csak kényszerből csinálják. Az ilyen mentalitás ugródeszka a nemi erőszakhoz, ugyanis az is nemi erőszak, amikor valamilyen zsarolással olyan dolgokra kényszerítik a nőket szexuálisan, amit nem élveznek.

Véleményem szerint a társadalom söpredéke, aki ilyenekre izgul és potenciális Ted Bundy.

2018. aug. 3. 18:03
 6/27 A kérdező kommentje:

# 4

Csak nehogy téged erőszakoljon meg valaki.

2018. aug. 3. 18:04
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

5:

Nem kényszerből csinaljak (mert az tenyleg Btk-s kategória lenne) hanem megfelelési vágyból, feltétlen odaadásbol, behodolasbol kifolyólag. De önkéntesen!


Ha egy férfit a nő önkéntes, totális, akár fájdalmat es megaláztatást is vállaló behodolasa felizgat, azt azért nem hiszem hogy büntetni kene, mert egy ilyen helyzethez ket ember kell, aki - más más megfontolásból ugyan de - végső soron ugyanazt akarja. Morálisan, pszichológiai alapon lehet róla ítélkezni de jogilag szerintem nem.


A szexuálisan motivált manipuláció pedig oly mértékben része az életünknek, mindkét nemnél, hogy ha ezt a manipulációt büntetnénk akkor minimum minden masodik ember mehetne a börtönbe.

2018. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen humorérzék és kreativitás nélküli emberek miatt mint te nem lehet szebb ez a világ
2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg erőszakolt már meg nő:D Az a vicc, hogy ez nem vicc
2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Alex C hiába próbálod racionizálni, nem lesz igazad, csak nevetséges mellébeszélés.
2018. aug. 3. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!