Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen miért csípem inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen miért csípem inkább a 35+ férfiakat?

Figyelt kérdés
Sok jókepű sráccal dolgozom együtt, de nem ütik meg azt a szintet hogy azt mondjam férfi.Beszélgetni is egyszerűbb, érdekesebb velük. Valamiért úgy érzem dögösebbek, sokkal könnyebben felkeltik bennem a szexuális vonzalmat. Volt olyan hogy beszélgettem egy kollegával egy tök ártalmatlan dologról, aztán fejben meg már rámásztam. :D ilyenkor kicsit betegnek erzem magam. Hogy ez nagyon nem természetes.

2018. júl. 28. 20:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Mivel sokkal férfiasabbak mint egy 20 év körüli srác (tisztelet a kivételnek), vannak persze ellenpéldák, lehet valaki már 20 évesen is nagyon férfias, és 35 évesen is nagyon gyerek, egyén függő, de az esetek 90%ban azért egy 35 éves férfi az már férfi...

41/N

2018. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond. Nem kell mindenkinek egyformának lennie.
2018. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én is az idősebb pasikat szeretem
2018. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne?


Bizonyára nem mérnökök, nem informatikusok és nem igazán tanult emberek között dolgozol. Ott ez nem csoda.

2018. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Akkor írjál csak nekem!
2018. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es, attól hogy nincs 100 diplomájuk, hála az égnek nem sültkruplik agyilag. Sok a gépész, és a műszaki vegzettségű. De nem kerdeztem ki senkit milyen magas végzettsége van. :D
2018. júl. 28. 20:19
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen máshogy gondol/érez az ember 25 vagy 40 éves korában.40+-osan a férfi a nőnek minden grammját élvezi,ha lehet,órákig.A lányok erre fogékonyak,ennyi az egész.
2018. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"ilyenkor kicsit betegnek erzem magam. Hogy ez nagyon nem természetes."


ezt leszámítva nincs baj azzal amit és amiről írsz.


viszont ezektől a káros félelmektől gyorsan szabadulj meg, és akik ezzel jönnek azokkal szemben olyan határozottan lépj fel amilyen határozottan csak tudsz! ne hagyd hogy elnyomjanak, és a benned élő vágyat/valós személyiséget megöljék!

2018. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen normális, én is az idősebb pasikat tartom vonzónak. A párom 32.


L/20

2018. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
A leggyakrabban ez így van. Sok lány/nő az idősebb pasikat szereti, mivel érettebbek, mint a korukbeli pasik. (Persze van kivétel.) A lányok korábban is kezdenek érni, mint a fiúk - ebből adódik a dolog. Szóval ne érezd magad "betegnek", mert normális dolog.
2018. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!