Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki merjem próbálni a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merjem próbálni a barátnőmmel azt a pózt ahol mindketten az oldalunkon fekszünk és úgy csináljuk?

Figyelt kérdés
Nincs hosszú nemi szervem emiatt kérdezem, félek, hogy nem elég és az nagyon kellemetlen lenne, ezért nem merem kipróbálni, kíváncsi vagyok a válaszaitokra.
2018. aug. 3. 23:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem értem, miért kell ezen ennyit rágódni. Kipróbálod, ha nem jó, csinálod máshogy. Nem túl nagy kockázat.
2018. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Veszélyes!
2018. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne
2018. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináld nyugodtan
2018. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, ha nem megy akkor ennyi.


Vagy, ha nagyon friss a kapcsolat és a kínos szitutól félsz akkor egyenlőre még hagyd a dolgot.

2018. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj, páromé nagyon kicsi, és mégis szeretjük oldalt fekve csinálni. Ha nálunk működik, akkor valószínűleg nálatok is fog. :)


20l

2018. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátulról vagy egymással szemben fekve gondolod?
2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!