Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
Fullba beadtam neki, én figyeltem maxon legyen, élvezze a dolgot, azt is adta élvezi tehát akkor nem értem miért vágta magát mérgesbe...Ilyet szól nem szeretne velem lefeküdni, mert durvába toltam, de akkor miért nem szól érted. Nem értem minek hadja hogy adjam akkor ha közbe így ki lesz. Beadom neki mindig jól konkrétan kétszer voltunk már együtt ami nem sok, de most így hirtelen beakarja adni mekkora off az egész dolog, szerintem lehet van valakije. Ti már voltatok ilyen helyzetbe mikor csajotok nem akart lefeküdni veletek?
2018. aug. 4. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fullba"

"azt is adta"

"miért vágta magát mérgesbe"

"off ez az egész"


Szerintem csak nem jön be neki a lejárt dumád :D

2018. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Haver...fullba nyomtad a kretént...
2018. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről egy jelenet jutott eszembe


https://www.youtube.com/watch?v=d9CuXdWaWHk


Kb ilyen lehet a kérdező is, vágod csótány?

2018. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem akar veled lefeküdni mert nem érti mit mondasz. Ezek szerint te sem érted őt.
2018. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vele is így beszélsz,így nem csoda h nem akar veled többet szexelni!Eltudom képzelni milyen keményen "beadod neki".. Nem hinném h van vkije,csak rá jött mekkora egy kretén vagy!
2018. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni,hogy ez nem kamu,tényleg létezik olyan,aki így próbál kommunikálni..?
2018. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt elolvasni az első három szót és máris megértettem, hogy mi a probléma. Fejezd már ki magad érthetően!
2018. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mert csótány vagy nig.g.er vágod?

fullba beadom h megértsd: neki nem te kellesz, nem a macivonatos lazacgyerekre bukik.. kezdj el olvasni és azt add be a fejedbe te$$, beszélj meg tanulni aztán kamázni fogod a hungarit csótány vágod?

2018. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kapom a témát öcsök, mindegy akkor kioffolom a csajt azt pörögnek tovább a dolgok fogod.
2018. aug. 4. 10:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Csótány, ha ez nem fake, akkor te kajak fullba tolod.

De tesa, add be másnak fullba, a lúvnya nem vevő a dologra vágod? Majd a kövi csirke pörög a nyárson tesshó.

#csaklazán

2018. aug. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!