Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti általában milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti általában milyen gyakran szexeltek? Mennyi idő után érzitek, hogy már nagyon kell?

Figyelt kérdés

Hogy oldjátok meg ha épp nincs kéznél senki?


Kb. egy hete nem szexeltem de már nagyon hiányzik és nem tudom mit tegyek. Kiverjem vagy keressek egy prostit?

(f)


2018. aug. 4. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 naponta szexelunk
2018. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy prostit, azzal a gazdaságot is pörgeted.
2018. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naponta szexelek, óriási a libidóm sajnos. Néha elég kellemetlen tud lenni :/ 20/L
2018. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párommal nem tudunk mindig együtt lenni, így szex sincs. Már annak is örülök, ha hetente van egy, pedig többre vágyom. Most is egy hete volt utoljára, és hiába mssztiztam már kétszer, semmit sem használt, mert csak pár percre elégít ki, a lelkemet meg egyáltalán nem...
2018. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm, vele 1-2 naponta szoktam igényelni, plusz néha előfordul egy 4-5 alkalmas szexnap. Most 1 hónapja nincs, de igazából nem is hiányzik annyira. Kicsit bűntudatom lett, h eddig minden lány szerelmes lett belém.
2018. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 3 naponta
2018. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keveset tudunk találkozni a barátommal, szóval én is örülök, ha a heti egy összejön, viszont ez számomra nagyon kevés. 2 napja szexeltünk, de már teljesen kivagyok, "kancásnak" érzem magam. Hasonlóan az egyik előttem szólóhoz, a maszti nekem sem segít, pedig naponta többször is csinálom.
2018. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!