Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 évesek akik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 évesek akik még a szüleitekkel éltek! Ti milyen gyakran szexeltek általában a párotokkal? Nem zavarnak a szülők?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szüleimnél élek még. Én próbálom úgy megbeszélni a párommal a találkozótat, amikor nincsenek otthon a szüleink, és akkor nyugodtan kettesbe lehetünk.
2016. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem,nagy a ház.

Két épület van,mikor jön,lemegyünk a másikba.

2016. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg még otthon éltem, 18-19 évesen, akkor suliidőben hétvégente találkoztunk az adott pasijaimmal mindig, és akkor megesett a szex is. Nyáron gyakrabban, olyan kétnaponta, szintén állandó szexeléssel. Nem zavartak a szülők. Saját szoba mindig volt (a srácnál voltunk, haza sosem vittem senkit), ajtó, kulcs megvolt. Azért egy ilyen korú srác esetében a szülők is sejtik, mi történik ha a barátnője átjön, így ők sem nagyon zavarogtak.


De nyilván sokkal jobb most, hogy külön albérletben élünk ketten, így max a liftre kiragasztott cetliből látjuk, hogy valakit zavart az éjszakai hancúr (csak egyszer volt ilyen, megjegyzem, és az sem biztos, hogy nekünk szólt, de na. Ha így tudatják, az még mindig jobb, mint a szülők rosszallása).

2016. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hetente 1-2, de van, hogy elmarad. a szülők mindig otthon vannak szinte, szóval lefekvés után lehetne csak, de akkor meg már fáradtak vagyunk, és zava is, hogy halknak kell lenni... különleges alkalmakkor, amikor elmennek, akkor igyekszünk bepótolni.
2016. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 évesek vagyunk, mindketten a saját szüleinknél élünk még. Egyetemre járunk, mellette diákmunkából próbálunk valami zsebpénzt összekaparni, úgyhogy nem tudunk valami sokat találkozni. Általában heti 1-szer vagyunk együtt, olyankor együtt is szoktunk aludni, ritkán nálunk, gyakrabban náluk. Neki egy testvére van, nekem kettő, tehát kb. mindig van otthon valaki, ennek ellenére meg szoktuk oldani. Bezárjuk a szobaajtót és csendben csináljuk. Ha találkozunk, általában 2-3-szor szexelünk. Sosem volt még belőle probléma, nem zavarnak minket a szülők, szerencsére a ház nem úgy van kialakítva, hogy papírvékony falak vannak a szobák között és mindent hallani.
2016. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, nekem konkrétan kitiltotta anyám a lakásból a páromat. Szóval így mi most roppant szűziesen szeretjük egymást, egy-két havonta tud "felszökni", vagy tudjuk megoldani, hogy én náluk legyek (legénylakás, három pasi egy szobában...), illetve ha esetleg vidékre utazunk az ő szüleihez, akiknek normálisabb a hozzáállásuk.

Nem kívánom senkinek...

2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 évesek vagyunk. heti 4-5 napot vagyunk együtt, és együtt is alszunk nálunk. pároméknál keveset vagyunk. kb minden nap van szex heti 3-4 minimum. becsukjuk az ajtót és kész. de már volt hogy szóltak hogy hangosak vagyunk.
2016. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!