Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már benne részete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már benne részetek, hogy a párotok a pénisze hegyével kényeztette a csiklótokat?

Figyelt kérdés
Mennyire jött be a dolog?

2018. aug. 4. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az en párom mindig a kezébe veszi a farkam és azzal masztizik és mikor elmegy el se engedi hanem mar rakja is be magának hogy dugjam meg jól
2018. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Igen

Imádtam

2018. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozott a drágám de úgy odanyomja mindig mintha lereszelni akarná, nem hiszem el hogy neki nem fáj, mert én majd beszarok tőle olyan rossz...

Ilyenkor átveszem az irányítást és úgy dörgölöm oda hogy nekem jó legyen :3

2018. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, igen. Fizikailag mondjuk annyira nem kielégítő, mint amikor ujjal csinálja, vagy én csinálom magamnak. De a tudat annál izgatóbb, hogy a merev péniszét tartja oda.
2018. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az exem rendszeresen kényeztetett így. Nagyon izgató volt, ahogy a makk hegye simizte.
2018. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el is tudok tole elvezni
2018. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom így élveztetni a csajt.
2018. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!