Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan szokta variálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan szokta variálni a behatolási mélységeket és szögeket?

Figyelt kérdés
Gondolok például a sekély és mély behatolások váltogatására, szögekre amik különösen ingerlik a csiklót, g pontot.

2018. aug. 4. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Én sehogy nem szoktam variálni
2018. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
dúrr dúrr
2018. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, a behatolás nem szokta ingerelni a csiklót. Főleg hogy a legtöbb lánynak olyan kicsi vagy fedett, hogy...


Az aktus kezdetén csak kicsit dugom be, normál tempóban. Aztán (esetleg pózváltás) mélyebben, lassabban. Aztán egyre gyorsabban. Miután elélvezett a lány, akkor csak kb félig vagy kétharmadig, eleinte lassan, majd kimondottan gyrsan. Aztán lehetőleg tövig, és gyorsan. Ha szerencsénk van, lesz egy mégnagyobb orgazmus

2018. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Milyen az a behatolási szög, ami ingerli a csiklót?

Te sem voltál még nővel, mi?

😂😂😂😂

2018. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Te ugye matematikus vagy?
2018. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fáradok vagy közel vagyok az orgazmushoz akkor lassítok, nehogy elmenjek. Ha el akarok menni akkor gyorsítok. Ha teljesene és erősem rakom be akkor lassan, gyorsan kisebb mozgásokat végzek. Szögben is lehet variálni, és ki kell tapasztalni mi tetszik a csajnak. Ha nem szemből hanem szögben nyomom be, akkor lasabban kell, nehogy valaki sérüljön.
2021. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!