Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas lányok! Tőletek alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! Tőletek alacsonyabb pasival milyen érzés a szex?

Figyelt kérdés

Ez számít nektek? Illetve másképp éreztek valamit, eleve másmilyen?


Gondolok arra, hogy van egy mondjuk 190 centi körüli vékony csaj, és férfiként tud nézni, tud szexre gondolni egy mondjuk csak 180-185 centi magas pasira? Nem töpszli és kövér hanem átlagos, jó pasira.



2018. aug. 4. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Voltam már alacsonyabb sráccal, kb 7-8 centivel volt alacsonyabb nálam, de semmi probléma nincs ezzel. Semmit nem érzek másképp, és nem másmilyen.
2018. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudnék egy alacsonyabb pasival bármit is csinálni
2018. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Vízszintesen mindent fát meg lehet mászni...
2018. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a 190-es csaj,szite nincs is.

Pár centivel ha kisebb valaki semmit nem jelent.

2018. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a nálam alacsonyabb pasik nem jönnek be. 159cm vagyok. Viszont a maga pasikat imádom. Azok vonzanak kegyetlenül


N

2018. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem engem kérdeztél bocsánat nem akarok offolni de válaszolni igen, én voltam jóval magasabb lánnyal és normlis volt velem persze baromkodtunk a magasság különbségen de nem a lányok magasságával hanem az értelmükkel van a gond néha, oké ha valaki nem akar magas partnert mondja meg és kész de ne alázzon, én sem mondom egy karcsú lányra hogy … mert ha nem jön be akkor szia, pápá de mondjuk én rossz példa vagyok erre mert nálam a külső sokadlagos szempont és nem a látvány ami számít.
2018. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nálam alacsonyabb pasival, az ágyban nem számított a magasságunk. Semmiben nem volt más.
2018. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Válaszoló lányok! Kérlek benneteket, írjátok le a magasságotokat is a válasz mellé! Köszi!
2018. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez ritka felállás.
2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!