Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véletlenül elküldtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül elküldtem egy képet a farkamról a barátnőm legjobb barátnőjének. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Erre ő nem sokkal később visszaküldött egy egész alakos pucér képet magáról. Beszéljem meg vele, hogy csak véletlenül küldtem és nem akarok tőle semmit vagy inkább ne is hozzam szóba a dolgot?

#6ix9ine #tr3yway
2018. aug. 5. 11:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy dobd fel ide hatha masnak jol jon az a kep
2018. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Véletlenek nincsennek 🙂
2018. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hihető :D
2018. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Küld a csaj elérhetőségét nekem. Köszi.
2018. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Necces...ha közlöd vele, hogy véletlen volt, még beköp a barátnődnek

Másfelöl ő is küldött magáról, szóval talán nem ugrál majd :D

2018. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A dolog ott kezd már sántítani, hogy a csajunk legjobb barátnőjének a száma sem szokott a telefonunkban elmentve lenni csak úgy. Ilyen véletlenek nincsenek.
2018. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi....találj ki egy jó magyarázatot
2018. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Dugd meg véletlenül.
2018. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#8 Lehet, hogy azt kéne. :)


Képet meg nem küldök róla senkinek, hiába erőlködtök priviben.

2018. aug. 5. 12:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ami felmerül bennem hogy akkor kinek akartad küldeni? Feltételezve hogy nem kamuzol, és hogy a barátnőd barátnőjének a száma megvan a telefonodon és ami fontos hogy a barátnődnek szeretted volna küldeni a képet. És a barátnőd is tudja ezt. A leg egyenesebb megírni a csajnak és megmondani a barátnődnek hogy bocsi, neked akartam küldeni a képet de véletlen Gizikének ment. Ha nem ez a helyzet, akkor attól függ mit akarsz. Igen véletlenül mellényúl az ember van ilyen de a barátnőd helyében én azt kérdezném először ha kiderül a történet hogy kinek is akartad küldeni a fotót? A ciki az ha neki sosem szoktál ilyen képet küldeni... Szóval vagy légy kreatív a hazudozásban és ne keveredj bele vagy őszintén...
2018. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!