Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom összejött az általam régóta bálványozott lánnyal. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lényegében volt a legjobb barátom, aki összejött azzal a csajjal, aki nekem egyébként különösebben fontos volt. Amíg jobb kapcsolatunk volt, azt mondta semmiképpen sem tenne ilyet, amolyan tabu. De miután volt egy kis jövőbeli terv változásunk, amiben nem értettünk egyet, egyre kevesebbet keresett, odáig fajult, hogy egyáltalán nem mostanra. Utána a napokban láttam, hogy együtt van a csajjal. (A csaj egyébként friendzone-ba tett, nem egyszer.) Kicsit ki vagyok égve. :D

2018. márc. 10. 19:25
 1/3 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Ha ő összejött vele "ilyen gyorsan", te meg csak kerülgetted, valószínűleg úgyse lett volna a büdös életbe semmi közötök egymáshoz. Mi a teendő? Semmi. Kívánj nekik sok boldogságot.
2018. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond evvel, hogy rohadt sokáig próbálkoztam, olyan dolgokkal, amikre más már azt mondta volna, hogy "ember, te hülye vagy, hogy teperhetsz ennyire?" Még sem volt elég.
2018. márc. 10. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt hagyd a fenébe. Hagyatkozz az eszedre, és ne menj utánuk, fölösleges.
2018. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!