Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatból kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kapcsolat, szerelem? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem forditva ulok a lora.
2018. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megeshet, de nagyon ritka szerintem az ilyen
2018. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mi csak barátok voltunk, és egyszer valahogy rájöttünk, hogy mindketten iszonyatosan vonzódunk a másikhoz, és miért ne próbálhatnánk ki egymást, de szigorúan csak komolytalanul. Viszont szerelem, kapcsolat lett végül belőle. Lassan 1 éve tart vele.


Viszont szerintem ez a ritka.

Mert volt, hogy csak szexeltem egy fiúval, és ő többet akart, konkrétan kérdőre vont, hogy mégis miért nem randizunk, miért ne lehetne ebből több, alig tudtam lerázni.

És olyan is volt, hogy lefeküdtem valakivel, aztán megbántam, mert érzelmeim lettek, viszont ő már szerintem nem tudott volna úgy komolyan venni.

2018. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakori hogy kialakul, de ritkán lesz kölcsönös.
2018. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt

24N

2018. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Jesszus....miért lenne szexkapcsolatbol szerelem.........
2018. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Velem többször is előfordult még. Szexeltem több csajjal is és nem túl sokára komolyabb kapcsolatra kérdeztek rá.
2018. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt. Először csak egyéjszakásnak indult.

Majd honapokon keresztül csak összejártunk alkalomszerűen.... Aztán már sikerült annyira összeragadnunk, hogy kis híján házasság lett belőle.

Én fordítva vagyok bekötve, mindig előbb eszem a desszertet és a levessel fejezem be.

Nem hiszem, hogy meglepne bárkit is hogy előbb ültem meg a mézesheteket mint komolyabb érzelmeket tápláltam volna a hölgy iránt. Ezt sokáig furcsálta is, de megbeszéltük és onnantól minden rendben volt. Az utolsó pár évben már én is fülig szerettem... Kár, hogy vége lett.

2018. aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb minden másodikból ilyen lesz. Vigyázni kell ha nem akarod... Nekem a többalkalmasok közül majdnem mindegyik ebbe torkollott.

35F

2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!