Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik gyönyörűek, beképzeltek, szexuális téren nagyon gyengék, és a havonta egyszeri szexet is sokallják? 22/F

Figyelt kérdés

!! - Csak szerintem nagyon ritka az, hogy egy lány gyönyörű, normális, és a szexuális érdeklődése kellőképpen jó (Heti 2-3 szex)? - !!


Az utóbbi időben a legtöbb gyönyörű, arcra/testre kitűnő lány csak a kihasználásra hajt, és cserélgeti a fiúkat hogy mi az a maximum amit kihozhat magából, egyéjszakás kalandokban , valamint "extrább" elfoglaltságokban is az átlag körüli lányok vannak jelen. Minden lányt szeretek és tisztelek, ne értsetek félre! Kiváncsi vagyok több fiú/lány véleményére is. :)



2018. júl. 17. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Hát az eltartóval biztos egyszer csinálják, de a szeretővel többször.

Jaj de nem ismeritek ti még a nőket :D

2018. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az ilyen lányokat mert valamit nagyon elcsesztek náluk.


Erről leginkább a buta emberek és a buta vélemények tehetnek karöltve a habzószájú megbélyegző gyűlölettel és előítéletekkel ami a nőket éri.


Illetve a szülői nevelés sem lehet sikeres ha a szépségük adta előnyöket az alapvető hiányosságaik fedezetére használják fel.


Amúgy rengeteg buta férfi van aki megbélyegzi a nőket a szexuális vágyaik vagy szokásaik miatt miközben ezzel pont azt a fajta női lelkületet teszik tönkre amire vágynak legbelül. A buta felfogás a csordaszellem és a gondolkodás mellőzése évtizedekről korábban gyökerező hatalmas probléma ami még sokáig velünk fog élni.

35F

2018. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Semmi! Azért mert ők sztrájkolnak én nem vagyok köteles tűrni...keresek normális nőt!
2018. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik olyan nőre vágynak, akik gyönyörűek, arcra/testre kitűnőek, normálisak, lehet velük beszélgetni, iszonyú jók az ágyban, mindent bevállalnak, non-stop kívánják a szexet, de lehetőleg még szüzek, vagy csak nagyon kevés farok járt bennük?

Nem gondoljátok, hogy vissza kéne venni az arcból?

Nem gondoljátok, hogy “az átlag körüli lányok” sokkal többet tudnak nyújtani, mint egy szoláriumozott, kacacsőrű sminklexikon?

Az a nő, aki gyönyörű, okos, és eszméletlen az ágyban, az nem ilyen kis zsebhoki-automatákkal fog foglalkozni, akik fikázzák meg kategorizálják a nőket, és meghatározzák, hogy számukra milyen a tökéletes nő.

Elmehettek ti a büdös .............ba

2018. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Díszribizlik.
2018. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Te valamit nagyon félre értettél! Én pont az átlag körüli nőket próbálnám dicsérni, és hogy mennyire megbecsülendők, a beképzelt topmodellekhez képest, akik elképzelhetetlenek egy hosszú távú kapcsolatban. Nem a "szoláriumozott, kacsacsőrű sminklexikon" fajtákat bíztatom hogy dugjanak ahogy csak bírnak, habár azokat mindenre lehet bíztatni csak arra nem kell az biztos.
2018. júl. 17. 19:40
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Kedves #4! De te milyen alapon szólod le a "szoláriumozott, kacacsőrű sminklexikon" nőket?


Azért mert féltékeny vagy? Szerintem mindenki keressen magához illő párt de nem kell a szar dobálás!

De azért a nőket sem kell félteni amikor párt keresnek! A páncélkocsi súlyú nőknek nem a edzőterem bejáratánál kéne "vadásznia"!

2018. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
#4 úgy el van tájolva mint marson az iránytű!
2018. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
A 4-esnek igaza van!!!!!!
2018. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Ja igaza... gondolom te is nő vagy és irigy!?
2018. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!