Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik élvezitek és igényli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik élvezitek és igénylitek is az ágyban az alárendelt szerepet! Miért izgató ez a számotokra? Mit éreztek, amikor partneretek kedvére "játszik" veletek?

Figyelt kérdés
Volt már dolgom ilyen nővel, és hát engem is teljesen megőrjített, olyan dolgokat hozott ki belőlem, amiket magam se hittem volna. Beszélgettünk is róla, hogy neki mi miért és hogyan jó, viszont érdekelne mások véleménye is. Elsősorban a lelki dolgokra vagyok kíváncsi, tehát nem pont arra, hogy mit szerettek, ha csinálnak veletek, hanem inkább arra, hogy miért szeretitek, lelkileg hogyan élitek ezt meg. Remélem, érthetően sikerült megfogalmaznom a kérdést...

2018. aug. 5. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretik az erősen domináns partnereket.
2018. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Privátban is szívesen beszélgetek a témáról, ismerkedés kizárva, csak anonim beszélgetésnél maradunk.
2018. aug. 5. 21:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi az érdekes? Hogy biztonságban érzem magam ilyenkor.

Van egy biztonsági szavam,amivel leállíthatom a játékot, ha eldurvul, de sosem használtam még.

Ilyenkor azt élem át, hogy ő 100% ig férfi, amolyan igazi ős-erőt érzek ilyenkor benne, én pedig boldogan feloldódok a semmiben. A végén rengeteg energiával töltekezem fel általa, amiért végtelenül hálás vagyok.

2018. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert igato hogy Ő irányit

Ő rendelkezik a testem felet

Ő dönt mikor és hogyan élvezhetek el

Illetve hő büntet ha valami nem kerek

24N

2018. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Illetve biztonságban érzem magam ilyenkor

Nyugodt vagyok


24N

2018. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a tudat, hogy mindezt azért csinálja, hogy engem minél jobban felizgasson.

Emellett tényleg megnyugtató. Nem kell azon gondolkodni, hogy a partnernek hogy lenne jó, hogy mit szeretne, csak élvezni amit ő tesz. Kicsit önzőség szerintem, de nagyon jólesik, hogy ha ő parancsol, akkor nem nekem kell foglalkoznom az élvezetével, nem kell figyelnem a jelzéseit, hanem készen kapom a parancsokat. Agyilag pihentető, testileg kielégítő nekem az ilyen szex.

2018. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen nőt akarok én is!

De most azonnal! :D

2018. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Azt ki kell érdemelni. ;)

2018. aug. 5. 23:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Kinek kell kiérdemelni kit?
2018. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt senkim, de tudom, hogy ez a “fétisem”, szóval remélem az én válaszom is érdekel. :)

Ez ösztönös, ugyanígy van az állatvilágban, és szerintem megmagyarázhatatlan. Egy fiúnak már elmondtam, őt is beindította, és azt mondta hogy amúgy szerinte minden nőben van ilyen hajlam. (Mondjuk a mai világban nem hiszem.)

Direkt 2-4 évvel idősebbet keresek, aki határozott, magabiztos, és alfa tipusú. Visszatérve az állatvilághoz: azok is az erős egyedeket keresik, akik erős utódokat is adnak.

Felizgat a gondolat, hogy az ágyban lefogja a kezemet, és azt tehet velem amit akar, közben társaságban és ágyon kívül védelmező.

Megpróbáltam összeszedni a gondolataimat, de mint látszik, ez lehetetlen. :D Konkrétabb kérdésed nincsen?

2018. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!