Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom haverja is vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom haverja is vonz szexuálisan. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, de a haverja szintén vonz. 2,5 éves kapcsolat és az elmúlt 3-4 hónapban van ez. Mit lehet tenni ellene? Páromnak nem merem elmondani mert biztosan balhé lenne miatta és utána folyamatos féltékenykedés.

2018. aug. 6. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Az elet rovid ahhoz, hogy csak vagyakozz.
2018. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
2,5 év nem sok idő és ha már most más fiúk után kacsingatsz akkor hagyd szerintem a jelenlegi barátod és lépj tovább! Ha még fiatalok vagytok akkor is azt mondom, hogy élj tovább. Nehogy 40 éves korodba bánd meg, hogy nem léptél! N
2018. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Csináljátok 3-asban

24N

2018. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Ebből hármas lesz.

A nőknek ez a vérében van, hogy mindenkire rámászni a barát környezetében.

2018. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

1. Mondd el a baratodnak, azzal, hogy te nem akarsz semmit csak szerinted az őszinteség mindennek az alapja.


2. Utána feltekenykedni fog.


3. Akkor vádold meg, hogy alaptalanul feltekenykedik es hogy ezzel mindent elront.


4. El fog jonni egy pont amikor azt mondhatod hogy te ezt nem bírod mert te hűséges voltál es oszinte ő pedig megsem bizik benned. Es bizalom nélkül nincs értelme az egésznek. Mindenki teged fog sajnálni.


5. Ha szerencséd van, addigra a barátjával is osszeveszik.


6. Dobod.


7. Összejossz az expasid exhaverjaval. Senkinek nem lehet morális kifogása.

2018. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezt eszedbe ne jusson elmondani! Nem te vagy az egyetlen ilyen lány/nő. Szinte mindegyiknél előfordul hasonló, mint ahogy a férfiaknál is. Egy idő után amúgy elmúlnak az ilyenek. Ha meg szereted és jól megvagytok a barátoddal, akkor meg szerintem nem nehéz mérlegelni, hogy mi a fontos. Ezt teszik nap mint nap az emberek. Nem sok ember van akinek majdhogynem megszűnik a többi ember az ellenkező nemből, mert annyira rá van kattanva a párjára. Velem amúgy így szokott lenni, de nem én vagyok az alap. A legtöbb ember nem ilyen. Viszont ezt elmondani a másik félnek kicsit érzéketlenség és nagy fájdalmat okozhatsz vele a másiknak.
2018. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
ez csak hirtelen felindulás amire rak egy lapáttal a "tiltott gyümölcs" tudat. Már ismered a srácot, flörtölgettetek is, mélyebbről is megismerhetted, ez csak természetes, hogy megfordult valami a fejedben, és ha ez a fantázia jó volt, akkor ez hónapokig tart
2018. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
#4: a férfiaknak is a vérében van. Jól néz ki az asszony barátnője, nővére, még jó, hogy beindulok rájuk is, ha rendszeresen összejövünk bulizni. Az emberekre jellemző, hogy azok között indul meg a vonzalom, akik már ismerik egymást.
2018. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Én a helyedben hagynám mindkettőjüket és keresnék egy harmadikat, aki jobb náluk és nem vágynék másra mellette.
2018. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

....

Szakits a pasiddal aztán rohanj a haverjahoz.....

2018. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!