Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzódtok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzódtok ahhoz szexuálisan akivel csak szexkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ahogy amikor szerelmes az ember valakibe, akkor a testi hibái, egymás testnedvei vagy ilyen melegben az izzadság kevésbé zavaró. De amikor csak szexról van szó akkor se zavar, ha le van izzadva a csaj, akkor is neki esel, vagy csajkánt ugyanúgy lenyeled a srác spermáját mintha a szerelmedé lenne?


Vagy ott a nyál ami kifejezetten szokta taszítani az embereket. A szexpartneredhez is vonzódsz annyira, hogy szájából is ennél csokit, cukrot, gyümölcsöt vagy csak a szerelmedéből?



2018. aug. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat én nem annyira vonzódok
2018. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember a szerelmével szexel. Az összes többi agyilag defektes.
2018. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nem vagyok normális.

Nem undorodom se a nyálától, se a nedves puncijától, meg úgy általában semmijétől. Tiszta, ápolt nő, nem beteg.

Szexuálisan vonzó, mert nyitott és kezdeményező. Nagyon ki tudom elégíteni, ezzel karbantartja az önbizalmamat. :)

2018. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy nyelem le olyan pasiét, akivel csak összejárunk szexelni. a nyálával nem lenne bajom, de egy ilyen kapcsolatban nem nagyon jutunk oda, hogy egymást etessük, meg hasonló "romantikusabb" dolgok...

Nyilván a párom úgy is vonz, hogy kócos a haja, előbb kelt ki az ágyból, otthoni szerkóban van. De akivel szexkapcsolatom van, az tisztelje már meg annyira azt a (egy rendes kapcsolathoz képest) kevés találkozónkat, hogy rendbe teszi magát... Én sem jelenek meg olyan fiú előtt csipásan, zsíros hajjal.

2018. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!