Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet szexnél hátrány ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexnél hátrány ha egy lánynak hosszú, vékonyak a lábai?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet hátrány ha egy lánynak eléggé hosszúak és vékonyak a lábai pl szexnél?Mármint pózok,helyezkedés és hasonlóak nehezíti szerintetek?Azért kérdezem mert magas vagyok és a lábaim is elég hosszúak,vékonyak is.

A mostani fiúmnál meg úgy vettem eddig észre hogy ez kicsit frusztrálja őt szex közben ha épp helyezkedünk vagy épp irányít engem mit és hogyan hogy jó legyen,lehet zavarja ez őt vagy csak én gondolom így?

Tudok mutatni egykét képet ahol jobban látszódnak a lábaim,ha úgy egyszerűbb válaszolni!


2018. aug. 6. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mutasd, de ha a fiúdnak ez baj, nekem nem az :)
2018. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sőt általában a hosszú combú csajok a legdögösebbek, de mutass képet, és leírom a véleményem.
2018. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az agyhiányod sokkal nagyobb baj. Ha mutogatni akarod a lábad, felesleges ilyen idióta kérdéseket gyártani hozzá.
2018. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
te most tulajdonképpen indirekt módon dícséreteket hajtasz be a hosszú vékony lábaidra?
2018. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ember válogatja, én imádom a szexi, hosszú lábakat, mint a Barbie baba, nézni...

de mégis szexuálisan azt szeretem ha combon lehet valamit fogni. De lehet ehhez szoktam hozzá. Első igazán jó élményeim, amikor áttomboltunk sok sok éjszakát, és lehetett gyömöszölni, fogni, jó volt fogni, markolni.


És utána jött egy nagyon izmos, vékony láb és olyan volt mintha márványt fogdosnék. Jó volt, de hiányzott belőle a szexuális vágy így. Azóta nem vonzódok a túl vékony lábakhoz. Így megeshet ha egy csávónak nem ez a legjobb, viszont lehet pont az ellentéte, hogy a vékonyra bukik, mert nézni azt szebb

2018. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? A pasid milyen magas?

Persze a képet küldheted, szeretek szép hosszú női lábakat nézegetni. Én 193 centis vagyok és olyan 180 centi magas lányokig nem szokott kompatibilitási probléma lenni.

2018. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hátránynak biztos, hogy nem hátrány, sőt inkább előny, volt már nagyon szép, hosszú, vékony lábú párom... Imádtam.
2018. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldd a képet 😊
2018. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hátrány, sőt: átkulcsolásnál, "folytófogásnál" szuper lehet:).
2018. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!