Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Egy 22cm feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy 22cm feletti férfiasság előny vagy inkább már hátrány a ti szemszögetekből?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Hatrany.

Lokdosheted a nok mehet ami mar nem kellemes.

2015. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem kötelező tövig betolni/beleülni. Ha rövidebb, az nagyobb gáz. Kicsit jobban oda kell figyelni, hogy medig tolod, de ennyi.
2015. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Hasonlo problemaval kuzdom, hatha erre erkezik ertelmes valasz is, nem csak a sok nyomorult. 19/f 22/7
2015. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Nekem hátrány, neharagudj :(
2015. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is hátrány.
2015. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem voltam még ilyennel vagy lehet csak nem szokás tudni a pasidnak hány centi :D engem jobban felizgat egy ilyen látványa mint egy kissebbé azokhoz hozzá se érnék.
2015. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Még szép, hogy előny, de sokan álszenteskednek és hátránynak mondják...

Azért 22 centivel sok olyan pózt ki lehet próbálni, amit mondjuk 13 centivel nem lehet kivitelezni.

2015. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
számomra előny, mert egy nagyobb mérettel ha jól bánik egy srác, akkor nagyon élvezetes tud lenni, de hátrány is, mert hogy ha túlságosan belelendül a srác akkor iszonyatos fájdalmakat tud okozni sajnos már tapasztaltam...
2015. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

kérdés milyen a vastagsága ...

mert ha vékonyka mint a ceruza akkor bizony hátrány

ha szép vastag és nem tud bánni vele - vagyis úgy akarsz szexelni h nekik az már fáj akkor hátrány

ha méretben rendben és még tapasztalt is akkor akár előny is lehet adott esetben

de alapban a nagyobb hátrány - sok nő megijed tőle vagy fáj neki közben

volt olyan csaj aki elsírta magát mikor meglátta

és olyan is aki közölte h azt bizony be nem tolod nekem - felállt és elment


a hosszú farokkal rendelkezel akkor ésszel kell szexelni vagyis nem nyomhatod tövig a csajnak mert sikítozni fog a fájdalomtól adott esetben

vagyis az eszemet vesztem a szex közben kimarad

több előjáték kell, érdemes előtte elélveztetni a nőt h kellően ellazult, tág és nedves legyen

de még így is sok esetben kellemetlen nekik

még idősebb olyan nőknek is kellemetlen lehet akik már többet szültek


egyszóval szép szép de inkább hátrányként élem meg h nagy a farkam és még vastag is

2015. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
A nagy meret borzalmas!
2015. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!