Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a lányok körében hogy ellenszolgáltatásért cserébe fekszenek le valakivel nem hivatásszerűen?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy a neten mondjuk kapnak egy ajánlatot valakitől és élnek is vele. Nem hivatásszerűen, hanem csak alkalmilag. Van köztetek olyan lány aki már fogadott el ilyen ajánlatokat esetleg tett ilyen ajánlatot másnak?


Kort és nemet is légyszi!



2018. aug. 6. 15:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
#6 nem akarod privatba elarulni?
2018. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2018. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Igaz 3-as vagyok

Egy kellemes 30-as pasi. 50 ezret ajánlott egy éjszakáért!!!

Akkor épp jól jött mert annyira gyarta diákmubka beosztásom volt hogy még az éhen haláshoz is kevés volt


24N

2018. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy 40-50 év közötti házaspár ajánlotta fel hogy fizetnek 60 ezret ha meztelenül nézem ahogy szexelnek. Benne voltam de sajnos csak egyszeri alkalom volt. 20/L
2018. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Egy olyan lánynak aki bejön én is simán be ajánlanék egy nagyobb összeget pedig nem vagyok rossz pasi de ha ez kell hogy egy szuper csajjal legyek akkor simán. 35F
2018. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Harmasban voltam 100 ezret kaptam

Idősebbek voltak

2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
simán fizetnék én is lánynak, de csak ha nem profi. Szerintem ebben nincsen semmi gáz, nyilbván szimpátián alapul a dolog. Nem egyer voltam már igy lánnyal , pedig igen jó parti vagyok :) csak igy van valami varázsa a dolognak
2018. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát ha már pénzt kell ajánlani szexért akkor is ha jo pasi az illető meg úgy egyáltalán ott már baj van. Mostanában egyre elszaporodtak a pénzért szexelő 20-on evés lányok. Csak lesek mik vannak.


30N

2018. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És lányok, akikkel ez megtörtént. A szex milyen volt ebben a formában? Átlagos, vagy vadabb szexben volt részetek? Fügetlen attól, h ki mennyit kapott érte, volt amelyikőtök élvezte, mert pl.:jó party volt, vagy csak túlakartatok lenni rajta mielöbb, aztán mindenki tovább a maga útján? Mik voltak a tapasztalatok?
2018. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen. 18 L
2018. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!