Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti tudtok egymás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tudtok egymás után többször elélvezni?

Figyelt kérdés

Nektek hogyan ment ez? Van valami technika?

Ez mindig így volt, vagy megtanultátok?

Mennyiszer megy?

Teljesértékű, vagy inkább kisebbek?

Milyen gyakran van ez?


2018. aug. 7. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy elélvezek, de a barátnőm is nagyon közel áll hozzá, olyankor folytatom és tempótól és hangulattól függ, de általában elélvezek másodjára is. Sokkal gyengébb érzés, mint az első. Nem edzettem rá és nem is mindig sikerül azért..
2018. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Nekem nincs semmilyen külön technikám erre, és nem is tanultam meg. Már maszturbálásnál is megfigyeltem magamon, hogy az első spricc után pár perccel megint el tudok élvezni, aztán ez később ugyanígy volt a szexben is.


Eddig szex alatt 5 élvezés volt a legtöbb, ami ment egymás után.


Az első 2 az "teljes értékű", de utána már kicsit kisebb, és spermából sem jön annyi. De van annyira merev a farkam 4-5 elélvezés után is, hogy lehessen dugni vele.


Szinte minden aktusnál. Nálam nagyon ritka, hogy csak egy élvezésig tartson a szex. 24/F

2018. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én elég sokszor el tudok élvezni kis időközönként. Volt már hogy a volt csajommal lenyomtunk 5-6 menetet kb 3 óra alatt és mindegyikben mindkettőnk elélvezett. Nem volt ez mindig így. Ki kellett ismernem magam. Ez nem nagyon technika de a vad, heves és kemény szex közben jóval többször megyek el mint egy lazább alatt. Meg fontos hogy a csaj is legyen izgatva rendesen. 20F
2018. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem dupla élvezés szokott lenni pl elélvezek és rá pár mp után megint jön egy kisebb adag 24/f
2018. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

még nagyon nagyon fiatal koromban kipróbáltam, hányszor tudom kiverni, ott 6 volt a rekord, utána már nem esett jól.. szex: 18-19 évesen egymásután 2-3 orgazmus, akkor nem is kellett megállnom állt a cerkám folyamatosan..

mostanság inkább napi 3 menet a limit 😃 de az úgy egész napra, és elfáradok, néha van, h ráduplázunk spricc után folytatás, de az ritkább már

32/f

2018. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen volt többször is! Több csajjal is. Volt egy akivel reggel 8.-tól. du. 4.-ig szeretkeztünk. 6-7 menetet nyomtunk le egymás után.
2018. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az amit nem hiszek el, hogy szünet nélkül ilyen 6 menetek. Ezt senki nem fogja tudni nekem beadni.

Nekem is ilyen 19-20 éves koromban 2x kellett kivernem egyszerre, mert más különben nem is lankadt le. De ez csak kettő és ez is valószínű csak a hormonok miatt volt. Nem is tudom mit csináltam volna, ha ez nem múlik el, mivel elég kellemetlen, ha belegondoltok. Este van, fáradt vagy, aludni szeretnél. De nem tudsz, mert kérlelhetetlenül ott meredezik és ráadásul 2x kell elintézned, hogy akkor talán lelankad és végre tudsz aludni. De ennek már régen vége van szerencsére.

Aztán van másik 2 eset. Az egyik amikor rendesen elmegy az ember, nem tartja vissza, viszont megpróbál kisajtolni magából még egy menetet szünet nélkül. Ez ahogy telik az idő egyre nehezebb. Aztán a másik eset mikor az ember húzza a dolgot és egyre tovább engedi a végéig nagyon kockáztatva az elsülést. Aztán tényleg már mikor jönne próbálja meg visszatartani. Ilyenkor szokott nálam az lenni, hogy elmegyek, de nem teljesen ugyan azt érzem, majd percekkel később megint elmegyek és van hogy ilyenkor már jobban érzem, van hogy nem. Ebben az esetben sokszorosan van általában kisebb mennyiségű ejakuláció. De én ezt nem számítanám úgy, hogy több menet. Egyszerűen mintha csak egyet feldarabolnánk több kisebbre és hosszú időre nyújtanánk el. A legtöbb esetben ezt nem élvezem annyira. Eléggé megerőltető elérni ezt, viszont majdnem mindig sikerül is és a dolgot később vettem észre és tanulnom is kellett kicsit.

2018. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem egyszer (vagy lehet kétszer) sikerült, hogy egyből megint. Mármint elsültem, kemény maradt, még pár lökés és megint.

Régebben normális volt, hogy hamar jött a második menet.

Nehéz elsajátítani, de gyakorlás kérdése, oda kell figyelni is szex közben, hogy izgalmad megmaradjon, ne max-old ki magad, bírd még szusszal, aktívan használd a kegel izmokat és egyéb kicsi trükkök ami mindenkinél más.


De nagyon függ az állóképességedtől (sport) és a genetikádtól. Általában akik hamar elsülnek, azoknak megy hamar a második (érzékenyek odalent és emiatt hamarabb jöhet az inger), míg akiknek rá kell koncentrálni az orgazmusra, hogy egyszer is elmenjenek, azoknak szenvedés a második.

Vagy a legrosszabb, mikor hamar elsülsz és utána kell 24 óra, hogy megint izgalomba gyere.


Leginkább a fejben dől el, mert elsülés után mindenre gondolsz, csak a szexre nem, és ha be tudsz fejben megint izgulni, akkor jön a keménység is (ha van fittség)

2018. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt csupa "hatlövetű" van 😀,nekem még fiatal koromban egyszer kétszer sikerült duplázni, de már nem is próbálom... A ferfit alapvetően egy orgazmusra tervezték, ne hidd el a meséket.
2018. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, én tudok.


Nincs benne igazából technika, ez pusztán hangulat és vágy függő. Van amikor bőven elég egy is, de akad olyan amikor három is van egymás után. Nem volt mindig így, de egy 4-5 éve legalább már ez van. Az első kettő az teljes értékű, bár ez attól is függ, hogy például az első orgazmus meddig lett elhúzva mert, ha nagyon sokáig akkor nyilván a második elélvezésre sokkal kevesebb sperma fog jönni. Mondjuk, ha az első lezajlott 10 perc alatt akkor a második is ugyanolyan teljes értékű, vagy még nagyobb mint az előző. De hangsúlyozom, hogy az egész hangulat és vágy függő, ha megvan vágy vagy akár csak a fantázia akkor kisebb nagyobb szünetekkel megy akár 4-5 elélvezés is. A végére már nyilván sokkal kevésbé teljes értékű és egy idő után elkezd fájni is, de mondjuk egy 3-4 órás időszakba simán belefér a 4-5 elélvezés kisebb nagyobb pihenőkkel. Nálam van olyan, hogy élvezés után le sem lankad teljesen, csak kicsit puhább lesz és rá 1 percre újra olyan mint volt.


Nem tudom, hogy milyen gyakran van, de egy adott időre véges a használati lehetősége. Nálam, ha egyik nap történik 4-5 elélvezés akkor a másik nap bőven elég 1.

2018. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!