Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szextől lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szextől lehet feszesebb az arc?

Figyelt kérdés

Remélem, nem csak tinik írnak. 😂

Mindig sokkal fiatalabbnak néznek a valós koromnál, és a pàrod is. A velem egyidősek arca meg van ereszkedve, van egy kis toka, és úgy àltalàban egyre jobban hat a gravitàció. A férjem szerint azért, mert nálunk az oràl napi rutin, és elég sokáig szeretjük húzni. Lehet látni, hogy amikor mozgatjuk a nyelvünk, hogy az áll és az arckontúr körül mozognak az izmok. Szerinte ez az oka a fiatalos kinézetnek, ettől marad feszes az a terület.

Elképzelhető ilyen összefüggés?



2018. aug. 7. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok tini, épp' ezért megdöbbentem a feltételezéseden.

Csak poénként...az én párom biztos nem lát fiatalabbnak a korodnál :)

Ez genetika, életmód, és egy jó kozmetikus, vagy kiváló kozmetikai szerek, nem az orális kényeztetés eredménye.


A jó szex felszabadít, kiül az arcodra, kiegyensúlyozottá tesz. Ebben hiszek, ezek símithatják a vonásaidat, de maga az orál...hát azt nem hinném.

Én ugyanis nem gyakorolom sűrűn, mégis jóval fiatalabbnak néznek a koromnál.

2018. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem leszel annyira tokás

24N

2018. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha közben jó erősen húzod a copfját akkor igen. 😉 😂
2018. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Réka, te vagy az?!

Ti Norbival még dugás közben is kondiztok?!

2018. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon, nagyon naiv vagy ha egy ilyet elhiszel.


ennyi erővel napi három fogmosástól lesz feszes a bőröd.


semmi köze hozzá, ilyenek a gének, ezt sport, egészséges életmód és sok vízzel tudod megtartani. A sok arc-mozgatás miatt ráncok fognak kialakulni és hidd el, eléred azt a kort, amikor hirtelen öregszel egy nagyot. Én kb kihagytam 10 évet. 20 évesből átmentem 30-ba, soha nem néztek 25-nek

2018. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, pedig soha egy f..aszt se szoptam le, viszont naponta 30 percet ordibálok az asszonnyal, a gyerekkel, a kutyával, a kollégákkal....a legjobb módszer😀😀 45/ f.
2018. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze és az arcra élvezéssel a genya úgy összerántja a fejedet, hogy már nem is látsz utána, amíg nem mosol arcot.
2018. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!