Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek egy pár éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy pár éjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, megismertem egy srácot. Épp vendéglátásban dolgozom és ő odajött a haverjaival. Beültek, rendeltek. Már az elején mindketten néztük a másikat elégge. Elkérte a számomat, megadtam. Megígérte, hogy másnap is eljön a helyre ha épp dolgozom. Mondta, hogy hívott de egy férfi vette fel helyettem, és hogy az igazi számomat adjam meg neki. Amúgy az volt a rendes számom,nem is értem, hogy hogy irányította át valahogy. Mindegy megbeszéltük,hgy instagrammon beszélünk.

Írtam neki. Egyszer csak szóba jön, hogy találkozhatnák a szex miatt. Nem lett kimondva de rendesen arra utalt.

Igazából bele is mennék, hiszen nincs barátom, már nem vagyok szűz, egyedül vagyok itt. Csak azért félek tőle, mert mi van ha miután megtörténik az eset visszajön a vendéglőbe. Nem akarok lebukni a munkatársak előtt, így is olyan szemetek. Nem hiányzik,hogy még erről is beszéljenek. A srác nagyon dögös.

Szóval ti belevágnátok?

Én 19 vagyok, ő pedig 22



2018. aug. 7. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, hogy kitudódik, akkor ne csináld!
2018. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A te 'dógod...
2018. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te életed

Azt csinálsz amit akarsz

Felnőtt ember vagy


Ne mi döntsük már el hogy kifel feküdj össze párszor


24N

2018. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szex után megbeszélheted vele, hogy ne menjen vissza az étterembe, hanem ha találkozni akar újra, máshol tegye.
2018. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fax köze van a munkatársaidnak ahhoz, hogy kivel szexelsz?

Hacsak ezt nem a bárpulton teszed az étteremben, abszolút semmi közük nincs hozzá.

2018. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Menjél bele, és utána mondd meg neki hogy emiatt az étterembe ne viselkedjen máshogy veled
2018. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bele há'
2018. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a tanácsokat😊
2018. aug. 7. 12:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy... már úgyis rábukott a rudira :D Ez csak ilyen lelkiismeret nyugtató kérdésnek kellett.
2018. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nagyon irigy lennék ha egy 19 éves csajt ilyen könnyen fel lehetne szedni csak szexre kötöttségek nélkül és azt nem én kapnám... :D


De nem fogom azt tanácsolni hogy ne menj bele. Viszont arra vigyázz h ne adjanak el prostinak svájcba. Ha csalétek kellene bevállalós fiatal lányok becserkészéséhez akkor pont egy ilyen pasit alkalmaznának. Ne engedd be a lakásodra, ne menj fel az övébe és mindig mondd meg mindenkinek hová mész. Vegyél egy másik telefont is ha a mostanit elveszik akkor a másikkal tudj hívni. A másik telefont rejtve hordd magadnál.


Csak szex... Nem kell se örök hűség se szerelem se házasság kertes házzal és kutyával? Pont nem nekem van ilyen szerencsém! :( :D


Tedd ami jól esik és ne legyen bűntudatod de legyél éber!!!

35F

2018. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!