Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Seggnyalást hogyan, ki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seggnyalást hogyan, ki szereti, hogy kell felhozni?

Figyelt kérdés
Hogy kell felhozni a csajnak a seggnyalást? Mindegyik szereti? vagy amelyik szereti, az az anált is? Hogy kell csinálni? mint a csiklót, vagy be is kell dugni?

2018. aug. 7. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Seggnyalást a vezető pozícióban levő férfiak szeretik.

Próbálkozz náluk 😂

2018. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell megkerdezni csak megpustilgatoda feneket vagy punci nyalas kozben hosszabbakat nyalsz es jo nedvesre nyalod aztan ha akarod be is sughatod a nyelved amelyik nem szereti ugyis szol majd
2018. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó ki mit szeret. Érdemes kérdezni. Mostani párom nem szereti az anált, viszont popsinyalást szereti. De uujadat bedugva nem. Csak nyalakodás része. Puncinyalással kombinálva hatalmasakat élvez.

Volt olyan partnerem aki nem szerette. Szóval ez változo. Kerdezu

2018. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 szep is lenne ha a barátnőd szeretné ha a kérdező az ujját bedugná a fenekébe 😆😆
2018. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés után csak nyald meg simán a puncinyalásnál időnként Azt szeretik a csajok. Bedugni a nyelvet azt csak kimosakodás után, és azt így előre le kell beszélni.

35F

2018. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 face81 válasza:
100%
Egyet értek azzal,hogy hoszabb nyalàst alkalmaz és vàrd a reakciót.Én így csinàltam egy lànnyal és rà két percre màr úgy fészkelte magàt,hogy màr csak az volt előttem😁nagyon jó volt mindkettőnknek.
2018. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A fenéknyalás az a téma ami rendesen megosztja az embereket. Véleményem van,de már kétszer lepontoztak olyanok akik a saját higiéniájukból indultak ki,így maximum privátban válaszolok.
2018. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajom kifejezetten igényli, hogy a seggét nyaljam mert nagyokat élvez tőle. Mostanában pedig azt szeretné, hogy vegyünk be egy lányt harmadiknak akinek szintén a seggét nyalom ő pedig masztizik közben.
2018. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szívesen megtennem ha lenne barátom, meg izgat is, de szerintem ritkább aki szereti.
2021. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!