Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak rendszeresen fel áll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak rendszeresen fel áll a strandon. Miér izgat ez engem?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy kell elképzelni a dolgot,hogy folyamatosan másokat néz.

Más nő inkább zokon veszi?


2018. aug. 8. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfinak feláll a strandon, ha a vízben egy kicsit átkarolhatja a párját.
2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne szerintem a baj, ha nem izgatna, hogy a barátod "izgatott".

Amúgy, ha én aktuális barátnőmet levittem Balatonra, vagy strandra akkor az volt a szerencsém, hogy nem annyira meleg a víz és az jut eszembe, hogy döglött halak, kula, meg ilyenek úszkálnak benne, a strandon meg az öregasszonyok és kövér kancigányok áznak benne. Más különben nekem is állna végig. Ott vagy a barátnőddel, ő rajta végig annyi ruha van mint szex előtt, ez pavlovi reflex. Másrészt meg azért nem gyakori, hogy verőfényes napsütésben különböző fények és kontrasztos árnyékok játszanak a testén. A bőre is ilyen körülmények között valahogy "jobban ott van". Nehéz másra gondolni ilyenkor és ehhez nem kell, hogy másokat nézzen az ember. Sőt, ha nem barátnővel van az ember nincs is így begerjedve. Legalábbis én

2018. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
le akarod pippantani esetleg
2018. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Vonz a megcsalás. Esetleg a kérdés csak kitaláció, vagy provokatív.
2018. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más nő zokon veszi. Egyesekmég azt is ha a mazsorettes csajokat bámulja a pasijuk.
2018. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha strandon vagyunk pont nem azt figyelem, hogy a páromnak kire áll fel a farka. Nem stírölöm egész nap. Élvezem a vízben pancsolást mega napozást

Mellesleg az sem hat meg ha engem megbámulnak és fel áll az illető farka.


N

2018. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert rá akarsz bukni.
2018. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelmezzétek már! Pont nem azt mondta, hogy másokra. Miért kell egyből azt feltételezni, hogy másra áll. Nekem is a barátnőmre áll. Egy pillanatra látott vadidegen lányra nekem sem áll a strandon.
2018. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!