Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A barátotok megszokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok megszokta dícsérni a puncitokat, hogy milyen szép?

Figyelt kérdés
Nekem kilógnak a kisajkak, és sosem mondja 😣 már kezdem rosszul érezni magam, mivel én minden alkalommal megdícsérem a barátom nemi szervét
2018. aug. 9. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem szokta, de frászt is kapnék ha azt dícsérné. Mit lehet rajta dícsérni?

Dícsérje a szememet, mosolyomat, hajamat, alakomat, az eszemet, a jó tulajdonságaimat, a képességeimet vagy bármit ami jól tud esni, de ne mondjon olyat hogy "Szép a puncid" mert azt gondolnám csak amiatt van velem...

2018. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem szokta, de nem is igénylem. Ahogy az előttem szóló mondta, nem amiatt vagyok a párja, mert formás a puncim. Szeretkezéskor is az érzéseink a fontosak, nem a kisajkak/herezacskó formája, mérete.
2018. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Minek kellene dícsérni bármilyen nemi szervet?

Ne szép legyen, hanem kielégítő.

2018. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Jaja.....bár nemtom miért dicséri meg ha nem is szép....
2018. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom dicséri, de mindenemet. Mi már 7 éve együtt vagyunk, nyilvánvaló, hogy nem egymás nemiszerve miatt vagyunk együtt, és szerintem alap, hogy minden tertszétét imádom, azt is, amivel örömet okoz nekem, illetve fordítva is. Persze más lenne, ha most jönnénk össze, és csak a puncim dicséri.
2018. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Akik azt mondják, hogy őket nem zavarja, hogy a pasijuk nem dicséri meg a puncijukat, azok csak önmagukat nyugtatgatják a hazugsággal, hogy ez nem zavarja őket, meg normális... Nem kizárt, hogy arról van szó, hogy nem tetszetős számukra a puncitok, ezért nem kaptok egy dicséretet sem (persze lehet, hogy tévedek).


Egy szép puncit szerintem illik - legalább egyszer - megdicsérni, ugyanis az egy férfi számára szemet gyönyörkódtető.


29/F

2018. aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nőként az utolsó válaszadóval értek egyet.


A punci is a részem, azt is dicsérje, mint a szemem vagy bármi mást. Az, hogy a nemi szervre csak örömforrásként gondolok, ami egy funkciót ellát épp, az röhejes.


Két férfival voltam eddig. Az egyik egy szót se szólt, a másik egyszer dicsérte meg. Miközben én folyton dicsértem a farkát, mivel szép farka van... de nem csodálkozom, mert nem szép a puncim, és nem is várom el, hogy hazudjon.

2018. aug. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
nem szokta dicsérni
2018. aug. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ismerj meg engem! Én dicsérném mert tetszik! Élveznéd is amit csinálnák vele!
2018. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Én kislánykorom óta aggódtam, hogy túl csúnya és ha valaki majd meglátja, nem fog neki tetszeni. Nekem is kilógnak a kisajkak, sőt az egyik nagyobb mint a másik. A párom viszont megnyugtatott, hogy teljesen rendben van.

Nem az számít, hogy hogy néz ki, hanem, hogy mire vagy képes vele. És hidd el, nincs olyan, hogy hibás, csúnya punci. Mint ahogy nincs csúnya farok sem. Attól szép ha ápolt, ha képes a működésre, ha képes örömet okozni a másik félnek. És a másik dolog. Ne azért dícsérj valakit, hogy viszonzást várj, hanem azért mert valóban tetszik

2018. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!