Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A barátotok megszokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok megszokta dícsérni a puncitokat, hogy milyen szép?

Figyelt kérdés
Nekem kilógnak a kisajkak, és sosem mondja 😣 már kezdem rosszul érezni magam, mivel én minden alkalommal megdícsérem a barátom nemi szervét
2018. aug. 9. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a punci-dicséret önmagában nem jelent semmit, lehet hogy közben meg nem is úgy gondolja... én a páromat úgy egészében szoktam megdicsérni.
2018. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig megdícséri.

Sokszor csak úgy is mondja, hogy nekem annyira szép puncim van és imádja.

2018. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem értek egyet a 6-os válaszolóval.

Soha egy percig se gondolkodtam azon hogy vajon szép-e a puncim, így arról se lehet szó hogy nyugtatgatom magamat hogy ez a normális :D

Egyszerűen csak pont lexarom hogy néz ki, ahogy az ő farkát is :D

Ha szeretem az illetőt, akkor a farka is szép, számomra ez evidens, és úgy gondoltam hogy ezzel mindenki így van, de ezek szerint tévedtem.

2018. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

#13 akkor Te nem örülsz, ha megdicséri a szemed, a szád, Te sem dicséred a szép testét?


Ez elég unalmas. Ne fellengzősködj, mert Te másképp gondolkodsz.

2018. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

14-es:

Bocsi azt elfelejtettem odaírni hogy egy korábbi választ én is írtam, most már nem tudom hányadik, de én írtam azt hogy jobban szeretem ha a szememet, mosolyomat, hajamat, kisugárzásomat akármi mást dícsér. Így is unalmasnak tűnik?

Számomra az lenne unalmas ha a mellemet vagy a puncimat dícsérné, mint már mondtam, olyan lenne mintha csak a szex miatt lenne velem, és ez elég kiábrándító...

2018. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha szép a lány a puncija én megdicsérem, de ha csúnya akkor nem fogok hazudni.

Én se várom el hogy azt hazudja milyen jóképű vagyok, amikor tudom, hogy nem.

2018. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15 sejtettem, hogy te vagy.

Az a baj, hogy nem akarod megérteni, amit írok. A puncid is a részed...most komolyan, miért ne dicsérhetné? :D ha te csak egy szexuális tárgyként tekintesz a saját nemi szervedre (hiszen, ha azt dicséri a pasi, akkor csakis szexet akarhat, semmi mást, aki szeret téged, az nem találhatja szépnek se a melled, se a puncid...jézusom, most ez komoly???), akkor komoly peoblémáid lehetnek a szex terén...biztos mindent megadsz a párodnak, de ez a felfogás....

2018. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!