Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel öt év börtön után első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel öt év börtön után első alkalommal sok sperma fog kijönni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A popsidból?
2018. aug. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond 5 év alatt nem verted ki 😁😁
2018. aug. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Azt se tudod miért ült, azt se hogy egyáltalán ártatlan volt e, de egyből írod, hogy rohadtál volna meg ott. Csodálatosan szép jellemről árulkodik ez ám. Legtöbbször pont az ilyenek azok akik megérdemelnék a börtönt. Apróbb kis szabálysértésekből, munkahelyen való bugázás, ami lopás és hasonlókból életed során biztos, hogy összegyűlt annyi, hogy ha összeadnánk és számon kérné valaki, akkor már ülnél.
2018. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jól mondtad. Volt egy főnökasszonyom aki azt állitotta hogy ő talpig becsületes soha semmit nem követett el pár nap beszélgetés után közölte le van állitva a gázórája a kertes házba na mondtam is neki hogy ez ugyan ugy büncselekmény ám. Mindenkonek van vaj a füle mögött mert a rendszer rákényszeriti az embert
2018. aug. 9. 07:22
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mi van???? Mi a fene köze van ahhoz, hogy nem rég végeztél az egyetemen és otthon vagy a kicsivel ahhoz hogy neked nincs vaja füled mögött semmi? Tiszta lelkű ember nem írna olyat, hogy dögöltél volna meg a börtönben. De ez az egyetemet is minősíti, bár lefogadom, hogy a régi rendszerben lévő főiskoláról van szó, ami ma már egyetem, de a béka feneke alatt van. Te egy ignoráns, önző és gonosz ember vagy. És mielőtt jönnél azzal, hogy biztos én is ültem, kb. a becsületesség megtestesülése vagyok. Inkább magamat károsítom meg anyagiakban mások miatt, mint fordítva. Több vakot, babakocsist, idős embert segítettem már szerintem mint bárki, több autot is toltam be vadidegennek és sorolhatnám a végtelenségig. Nem kell elítéltnek lenni, hogy az emberben legyen belátás és empátia, illetve felfogja, hogy senki sem vétlen. De te a megnyilvánulásoddal egyértelműen tükrözöd, hogy mint mondtam, gonosz ember vagy
2018. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ahoz képest hogy egyetemet végeztél elég ordenáré a szöveged egy "nőtől"?
2018. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy unatkozó 14 éves troll, szánalmas ahogy mindenki bedőlt egy odavakkantott mondatának. Elképzelem, milyen jól röhög rajtatok.
2018. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bizony, úgyhogy legyen a vödör odakészítve😀
2018. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem ezzel foglalkozz, inkább azzal,hogy sikerüljön lelkileg ráhangolódnod a szexre és legyen egy olyan partnered akire vágysz, és türelmes lesz Veled.


Nő vagyok, sosem voltam börtönben és nem mondok erről véleményt, de szerintem a lelki oldala nehezebb a szexuális életednek mint a fizikai része.

2018. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Agy még hozzá 10 évet

24 vagyok

Nem trollkodom

Ez a véleményem

2018. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!