Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek eredeti mellek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek eredeti mellek?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valaki nem akar bejelentkezni fb-ra, akkor linkelek pár képet:

[link]

[link]

[link]


Ha igen, akkor hogy a fenébe lehetséges, hogy egy nőnek ilyen genetikája legyen? De komolyan, ha tegyük fel, hogy nekem lesz majd egy lányom, hogyan kellene neveljem/tápláljam a fogantatástól kezdve, hogy ilyen adottságai legyenek (nem vagyok aberrált, de a szülők is érdekeltek abban, hogy gyermekeik szépek legyenek).



2018. aug. 9. 13:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10: "Egy szülőnek mellesleg mindig szépek a saját gyerekei. Még akkor is, ha mindenki más csúnyának látja őket."


Ez amúgy önáltatás, de tudom mit akarsz mondani. Csak éppen a világ nem ilyen.

Én is hiába vagyok szép és kedves anyám szerint, amióta 2 csaj is elmondta a véleményét a vékony péniszemről, azóta én is gátlásos vagyok és ezen nincs az a lelki motiváció, ami segíthet. Mert tudom, hogy nem vagyok elég. Szülői vélemény ide vagy oda.

2018. aug. 9. 14:22
 12/19 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igaz, a mű nem igy áll
2018. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan mellem van, mint a második képen, es pont olyan "vékony" is vagyok hozzá, és nem mű. Nem tudom miért van, a családban a felmenőimnek nem ilyen. De biztos, hogy genetika, mert teljesen mindegy, hogy sportolok-e vagy nem, hogy olajozom-e vagy sem, ilyen.

44N

2018. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, hogy soha semmi nem jó mindenkinek.... Én szeretem a melleimet, de a barátomnak a jóval nagyobbak jönnek be, es ezt többször elmondja. Úgyhogy...fogadd el azt ami van, élvezd a tested, és keresd meg azt, aki szeret Téged. Azt nem az a húsdarab fogja érdekelni.
2018. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem látszik, hogy mű, de melltartóban egész jólsikerültnek tűnik. Amúgy bevallottan mű.

boobs: enhanced

2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te inkább ne szaporodj! Jobb lesz a világnak!


N

2018. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazinak tűnnek. A formájuk a megereszkedésük és a lapulásuk miatt ezek szerintem teljesen eredetiek.

35F

2018. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Vékony nő vagyok viszonylag nagy mellekkel. Igen, nálunk is genetika. Már a nagymamám is ilyen volt. És, annak ellenére, hogy 40 éves vagyok nem lógnak. Pedig nem teszek semmi annak érdekében, hogy így legyen.
2018. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!