Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35+ párkapcsolatban/házasságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+ párkapcsolatban/házasságban élő férfiak?

Figyelt kérdés
Ti meg szoktatok nézni más csajokat akkor is ha szeretitek a párotokat? Nem megcsalásra gondolok hanem ha látnátok egy fiatal lányt (leginkább ismernétek egyet) aki szép, jó alakja van és ha tudjátok hogy értelmes/okos azt meg szoktátok nézni esetleg fantáziáltok róla? Mégegyszer mondom NEM megcsalásról van szó! Értelmes válaszokat szeretnék kapni. Mielőtt valaki kiakadna senkit nem szeretnék a párjától elszakítani!!

2018. aug. 9. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy a párom is meg szokta nézni a szép nőket. Egye fene:) Ez természetes.
2018. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg, persze.
2018. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kar222 ***** válasza:
az nem kifejezés, hogy meg :D
2018. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg, persze, szerintem nincs abban semmi. Ami szép, az szép.

Nejemet nem zavarja. Őt is meg szokták nézni, barátnőivel meg elemzik a pasikat.

2018. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, de tovább nem megyek.

Pedig amúgy...

2018. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, de ha ketten vagyunk, akkor csak szolidan. A 22-23 évesnél fiatalabbnak kinéző csajokat sem nézem meg látványosan. Néha meg rendességből elismerő tekintettel nézek meg 40 körüli nőket is meg, nekik jól szokott esni.


40F

2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Én lennék a kivétel..?


Nekem gyönyörű feleségem van és őt nézegetem mert mindég meg tud lepni a szépségével.

Egy ok hogy másokra ne nézzek rá , a másik viszont az hogy ő előtte sokan madárnak néztek, hülyitettek, kihasználtak, és emiatt van egyfajta megvetés a nők iránt aminek köszönhetően levegőnek nézem őket.

Továbbá itt sokan írták kislányok hogy már idegesítik őket a férfiak nézése, közeledése, így legalább én nem sértem az egójukat.

2018. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mély a szerelem akkor felismerjük de nem izgat. Ha lankad a szerelem akkor izgat is.

35F

2018. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy megnézem a szép csajokat és nőket,hűséget fogadtam,nem vakságot.Ha csak nézi az ember abból még nem történik semmi,ha csak nem betegesen féltékeny az asszonyka.
2018. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Deflohelp ***** válasza:

Nézni szabad.

Régi mondás: hűséget fogadtam, nem vakságot.

Ha éppen együtt vagyunk, akkor persze diszkrétebben.

2018. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!