Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem akar ki nyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar ki nyalni, de azt el várja hogy én le szopjam (? )

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt, mindig szép ápolt vagyok ott lent. És már nem akar ki nyalni, azt mondja nincs kedve, hüvelyi orgazmust soha nem éltem át még életem során. Csiklóim lehetne.. Ha ki elégítene szájjal..természetesen a kapcsolat elején nem volt gond ezzel... Mostanában egyre kevesebbet foglalkozik azzal mi a jó nekem ezen a téren...

2018. aug. 10. 03:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem felfoghatatlan....hogy lehet hanyagolni a nyalást....a legjobb a szexben....
2018. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor keress egy olyan pasast, aki azzal is foglalkozik, hogy neked mi a jó. Panaszkodással semmit nem oldasz meg.
2018. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülnöd beszélni vele. Lehet, hogy neked van problémád odalent csak nem tudsz róla, ő meg nem akar megbántani. De ha elmondaná, hogy mi a baj miért nem csinálja, kereshetnétek rá megoldást. Vagy még azt tudom javasolni, kóstold meg magad és ha nincs probléma legalább ezt kizárhatod. Ha kommunikációra nem képes a változtatás miatt, akkor erős a gyanúm, hogy előbb vagy utóbb szakítás lesz a vége. Remélem tudtam segíteni.


30N

2018. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

Az önkóstolás majdnem felesleges. Főleg ha szaggal an baj. Kérdező, hordasz műszálas (spandex stb) bugyit? És tangát? Fogamzásgátló tabletta..?

Ezek mind pusztítóak az üde egészséges puncira nézve.

2018. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

azt figyeltem meg többször is h ha sok energiába telik elviselni a nő személyiségét, ezzel egyenesen arányosan csökken a kényeztetésére szánható energia.


nem mindenkinél,ne kössetek be, viszont aki férfiként magára ismer, jelezhetné privátban h helyes-e a megállapitásom.

2018. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mikeXxX ***** válasza:
100%
A párod ? Biztos vagy ebben ?
2018. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanában egyre kevesebbet foglalkozik azzal mi a jó nekem ezen a téren..."


Ennek kell utána járnod, hogy miért.Valami megváltozott benne, de itt nem tudjuk megmondani, hogy mi.Sok ok lehet.

2018. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
És azt még hozzátenném, amíg nem ad magyarázatot arra és őszintén, hogy mi a baja, addig én hanyagolnám a szopást.Vagy kölcsönösen csináljuk, vagy sehogy.Nem szeretem az egyoldalúságot.
2018. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A puncim nem büdös és az íze is édeskés.. Tehát nem azzal van baj, egyszerűen nincs kedve hozzám ki üríti magát és akkor már abba is hagyja.. Romantika se volt soha.. Hogy picit ugymod az én napom legyen
2018. aug. 11. 17:11
 20/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen pasid van, mert ez elég önző jellemre vall... Az élet igazságtalan, mert Te pl. egy sokkal figyelmesebb partnert érdemelnél.

Vannak olyan pasik akik imádnak nyalni is, még sincs barátnőjük, pedig intelligensek, figyelmesek és nem is néznek ki rosszul. Ilyen vagyok én is, már hónapok óta szenvedek emiatt, ezért is kiakasztó, hogy milyen önző pasiknak van barátnőjük...

2018. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!